Żarówka LED 7W z czujnikiem ruchu 6000K

EW2002

Nowy produkt

29,00 zł brutto

Opis produktu

Żarówka LED SMD z gwintem E27 wyposażoną w czujnik ruchu, o ciekawym kształcie z mlecznym kloszem. Zbudowana w oparciu o linię LedSuperVizion. W ciemności (< 2 lux) czujnik ruchu włączy oświetlenie w reakcji na ruch w określonej przestrzeni. Żarówka będzie świecić 60 s. od momentu ustania ruchu. Po tym czasie żarówka zgaśnie.

Zastosowanie: doskonale nadają się do oświetlenia korytarzy, ciągów komunikacyjnych w budynkach, łazienek, schodów, komórek, piwnic, skrytek, itp. Żarówka stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych zamienników żarówek z dużym gwintem. Przy 7-8 godzinnym stosowaniu, zwraca się w niecałe 3 miesiące, dlatego już w okresie gwarancyjnym mamy kilkukrotny zwrot inwestycji.

W żarówce zostały umieszczone SMD 5730. Żarówka LED 7W jest odpowiednikiem 60W żarówki tradycyjnej.

Żarówka ta, ma wbudowaną przetwornicę prądową CCD, dzięki czemu nie ma efektu mrugania (pulsowania światła), co znacznie wydłuża jej żywotność. Jej światło nie męczy wzroku i jest zdrowsze dla ludzkiego oka. Żarówka charakteryzuje się także szerszym zakresem napięcia wejściowego (odporna na nagłe zmiany napięcia w sieci). Posiada kulisty klosz co zapewnia bezpieczeństwo przed wilgocią, wodą oraz różnego rodzaju zanieczyszczeniami, pozwala to na jej montowanie praktycznie w każdym miejscu w mieszkaniu od pokoju po kuchnię i łazienkę.

Gwint E27
Moc 7W
Czujnik ruchu Tak
Czas świecenia 60 sekund