Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się, polską firmą działającą na rynku energii odnawialnej od 2010 roku. Nasza siedziba znajduje się w Zielonej Górze, ale swoim zasięgiem sprzedażowym obejmujemy teren całego kraju. Szczególny nacisk kładziemy na profesjonalną obsługę klienta. Nasi specjaliści chętnie udzielą Państwu pomocy i ułatwią wybór najbardziej odpowiedniego zestawu.

W obecnym czasie nadmierna emisja dwutlenku węgla do atmosfery staje się coraz większym problemem, a to ma znaczący wpływ na rosnące ceny energii. Nasze produkty dostosowaliśmy do polskich warunków klimatycznych, dzięki czemu pozwalają nie tylko działać ekologicznie, ale również oszczędzić pieniądze.

Już od samego początku istnienia za cel obraliśmy sobie szerzenie idei korzystania z ekologicznych i energooszczędnych źródeł energii. W ofercie znajdują się m.in. baterie słoneczne, regulatory ładowania, akumulatory oraz akcesoria. Wszystkie dostępne modele przyczyniają się do kreowania świadomości o ekologii, redukując przy tym koszty związane z ich eksploatacją.

Dlaczego warto zainwestować w oświetlenie solarne EkoWolt:

  • szybka i prosta instalacja (nie wymaga porozumienia z zakładem energetycznym)
  • redukcja kosztów energii
  • polska jakość produkcji
  • lepsza jakość światła
  • ekologiczne rozwiązania oświetleniowe