Fotowoltaika > Panele monokrystaliczne > Panel słoneczny Maxx 100W monokrystaliczny
Zobacz więcej: Panele monokrystaliczne

Panel słoneczny Maxx 100W monokrystaliczny

Numer produktu: 4S-2561 Gwarancja: 24 miesiące
420,00 339,00 zł
Obiżamy cenę: -19%
W ostatnich dniach 30 osób kupiło
Dostawa od: 14,00 zł Sprawdź
Czas wysyłki: 48 godziny
30 dni na odstąpienie od umowy
Bezpieczny zakup z Trusted Shops
-
+
lub
Opis produktu

Panel słoneczny Maxx o mocy 100W to zaawansowany produkt wykorzystujący monokrystaliczne ogniwa słoneczne. Jego wymiary, 67x91 cm, umożliwiają efektywne wykorzystanie powierzchni do pozyskiwania energii słonecznej. Wysokowydajne ogniwa monokrystaliczne, w przeciwieństwie do tradycyjnych ogniw polikrystalicznych, oferują lepszą wydajność, co ma znaczenie zwłaszcza w regionach o zmiennym nasłonecznieniu i różnej długości dni.

Panel Maxx wyróżnia się długą żywotnością oraz solidnym wykonaniem, co przekłada się na jego niezawodność w różnych warunkach atmosferycznych. Zastosowanie w konstrukcji szkła hartowanego o wysokiej przejrzystości zapewnia dodatkową odporność na czynniki zewnętrzne. Panel ten idealnie nadaje się jako źródło energii w miejscach wymagających stabilnego i efektywnego zasilania, zarówno w domach, jak i podczas podróży.

Dane techniczne
Ogniwa Monokrystaliczne
Moc szczytowa 100 W
Tolerancja mocy +/- 3 %
Sprawność [%] 17,25
Napięcie mocy Max Vmp [V] 18,29
Prąd Max Imp [A] 5,47
Napięcie jałowe Voc [V] 22,8
Prąd zwarcia Isc [A] 5,85
Terminal MC4
Rama Anodyzowane aluminium
Szyba Szkło hartowane o wysokiej przeźroczystości, grubość 3,2mm
Wymiary 91 x 67 x 3,5 cm
Waga 8 kg

Marka Maxx

Marka Maxx jest cenionym dostawcą nowoczesnych rozwiązań z obszaru fotowoltaiki, który prosperuje na polskim rynku już od wielu lat. Dostarcza klientom wysokiej jakości produkty, wśród których zdecydowaną większość stanowią panele słoneczne.

W ofercie firmy znajdują się ponadto akumulatory żelowe. Asortyment oferowany przez markę Maxx tworzą praktyczne, wysokiej jakości artykuły, wykonany z wyjątkowo trwałych materiałów. Dzięki temu dobrze sprawdzają się w różnych warunkach i są odporne na czynniki zewnętrzne.

Zobacz więcej: Panele monokrystaliczne