Fotowoltaika > Panele monokrystaliczne > Panel słoneczny Maxx 40W monokrystaliczny
Zobacz więcej: Panele monokrystaliczne

Panel słoneczny Maxx 40W monokrystaliczny

Numer produktu: 4S-2553 Gwarancja: 24 miesiące
214,00 166,00 zł
Obiżamy cenę: -22%
W ostatnich dniach 29 osób kupiło
Dostawa od: 14,00 zł Sprawdź
Czas wysyłki: 48 godziny
30 dni na odstąpienie od umowy
Bezpieczny zakup z Trusted Shops
-
+
lub
Opis produktu

Panel słoneczny Maxx o mocy 40W, o wymiarach 51x53 cm, reprezentuje wysoką jakość i efektywność w dziedzinie energii odnawialnej. Zastosowanie monokrystalicznych ogniw solarnych w tym modelu zapewnia lepszą wydajność energetyczną w porównaniu z panelami polikrystalicznymi, co jest istotne w regionach o zmiennym nasłonecznieniu i długości dnia.

Dzięki starannej konstrukcji, w tym użyciu szkła hartowanego o dużej przejrzystości, panel Maxx 40W wyróżnia się trwałością oraz odpornością na wpływ warunków atmosferycznych. Te cechy czynią go idealnym rozwiązaniem zarówno do zastosowań mobilnych, jak i małych instalacji, gdzie ważna jest niezawodność i długotrwała wydajność. Skompaktowane wymiary panelu pozwalają na łatwą instalację w różnych lokalizacjach, a jego uniwersalność sprawia, że jest on odpowiedni do zasilania różnorodnych urządzeń w różnych warunkach.

Dane techniczne
Ogniwa Monokrystaliczne
Moc szczytowa 40 W
Tolerancja mocy +/-3 %
Napięcie mocy Max [Vmp] 18,69 V
Prąd Max [Imp] 2,16 A
Napięcie jałowe [Voc] 22,43 V
Prąd zwarcia [Isc] 2,38 A
Przewody Około 80cm zakończone MC4
Rama Anodyzowane aluminium
Szkło Szkło hartowane 3,2mm
Wymiary 51 x 53 x 3 cm
Waga 3,8 kg

Marka Maxx

Marka Maxx jest cenionym dostawcą nowoczesnych rozwiązań z obszaru fotowoltaiki, który prosperuje na polskim rynku już od wielu lat. Dostarcza klientom wysokiej jakości produkty, wśród których zdecydowaną większość stanowią panele słoneczne.

W ofercie firmy znajdują się ponadto akumulatory żelowe. Asortyment oferowany przez markę Maxx tworzą praktyczne, wysokiej jakości artykuły, wykonany z wyjątkowo trwałych materiałów. Dzięki temu dobrze sprawdzają się w różnych warunkach i są odporne na czynniki zewnętrzne.

Zobacz więcej: Panele monokrystaliczne