Fotowoltaika > Akcesoria > Wyświetlacz zbiornika kałowego

Wyświetlacz zbiornika kałowego

Numer produktu: 4S-2865 Gwarancja: 24 miesiące
249,70 zł
Dostawa od: 10,99 zł Sprawdź
Czas wysyłki: 48 godziny
30 dni na odstąpienie od umowy
W tej chwili produkt nie jest dostępny na magazynie
Opis produktu

Wyświetlacze zbiornika VOTRONIC zostały zaprojektowane do precyzyjnego pomiaru poziomu i są odpowiednie dla każdego materiału zbiornika i wielkości zbiornika. Jednostki różnią się rozmieszczeniem trójkolorowych diod świecących na końcach zasięgu i symbolach nadrukowanych na przednim panelu.

Poziomy w zbiornikach są przedstawione w postaci jasno ustawionego paska świetlnego z 10 diodami elektroluminescencyjnymi w trzech kolorach, co pozwala na wygodne odczytywanie poziomów w zbiorniku. Wyświetlacze pracują nieprzerwanie, ponieważ wyniki pośrednie są wyświetlane w zmiennej jasności. W ten sposób można jednocześnie dostrzec tendencje. Podczas tankowania i opróżniania zbiorników, stale podnoszony lub zrzucany wyświetlacz pokazuje bezpośredni obraz chwilowego poziomu pozwalający na pełną kontrolę procedury. Również ciągła praca wyświetlacza przyczynia się do tego sterowania. Po naciśnięciu przycisku wyświetlacz można włączyć lub wyłączyć, lub wyłącza się automatycznie po ok. 10 minut.

Wyświetlacze są wykonywane w wersji panelowej pasującej do systemu modułowego VOTRONIC. Wygląd (identyczna wysokość 85 mm) jest dostosowany do innych wyświetlaczy VOTRONIC. Oczywiście istnieje możliwość modernizacji pojedynczego wyświetlacza w pojeździe. Niewielkie wymiary przedniego panelu i szczególnie niewielka głębokość montażowa wynosząca zaledwie 15 mm umożliwiają instalację w niemal dowolnym miejscu. Dzięki temu przestrzeń do przechowywania, która znajduje się z tyłu, może być dalej wykorzystywana.

Urządzenia są chronione przed odwrotną baterią i przeciążeniem i można je łatwo podłączyć do tylnej części urządzenia za pomocą śrub zaciskowych. Instrukcja montażu i obsługi, jak również uchwyt wiertarski do wycięcia mebli, są zawarte w standardowym zakresie dostawy. Wyświetlacze te nadają się do pracy 12 V i 24 V

Dane techniczne
Nominalne napięcie systemu [V] 12/24
Pobór prądu (zależny od podświetlenia) [mA] 1 - 30
Wymiary [mm] 47 x 85 x 20
Wymiary montażowe[mm] 29 x 63 x 18
Waga [g] 25
Zgodność z CE, E-Test (EMV/Automotive Regulations)