Akcesoria > LCD SOLAR-COMPUTER S

LCD SOLAR-COMPUTER S

model: 4S-2799 Gwarancja: 24 miesiące
525,00 465,00 zł
8 osób kupiło
Dostawa od: 12,00 zł
Czas wysyłki: do 2 dni roboczych
30 dni na odstąpienie od umowy
-
+
Opis produktu

Ile energii naprawdę dostarcza mój układ słoneczny? Czy moduły solarne są zacienione lub zabrudzone, czy coś jest nie tak? Urządzenie do pomiaru energii słonecznej VOTRONIC daje odpowiedź na te pytania. Po podłączeniu do sterowników ładowania słonecznego VOTRONIC serii SR i MPP, żądana informacja jest podawana kompleksowo i natychmiast.

Wyświetlacz solarny można podłączyć do sterownika w dowolnym momencie, a także później, ponieważ regulator ładowania słonecznego VOTRONIC jest gotowy do podłączenia w celu uzyskania wymaganych sygnałów. W związku z tym połączenie jest niezwykle proste.

Przejrzysty układ wartości pomiarowych na wyświetlaczu i łatwa obsługa poprzez naciśnięcie przycisku umożliwiają lepszą kontrolę i korzystanie z układu słonecznego. Wyświetlacz jest wyposażony w podświetlenie tła (przełączane). Czytelność wartości jest więc bardzo dobra, nawet w dużej odległości i przy wszystkich warunkach oświetleniowych.

Dopasowany do systemu modułowego VOTRONIC, wyświetlacz cyfrowy jest wykonywany w wersji panelowej. Wygląd i mechanika (identyczna wysokość 85 mm) są dostosowane do innych modułów wyświetlacza. Niewielkie wymiary przedniego panelu i szczególnie niewielka głębokość montażowa wynosząca zaledwie 18 mm umożliwiają instalację w niemal dowolnym miejscu. Jeśli montaż wyświetlacza ciekłokrystalicznego nie jest pożądany, odpowiednia obudowa jest dostępna jako wyposażenie dodatkowe. Urządzenie jest gotowe do podłączenia do sterowników słonecznych. Odpowiedni kabel połączeniowy (długość: 5 m) zostanie dostarczony wraz z urządzeniem.