Fotowoltaika > Panele polikrystaliczne > Panel słoneczny Maxx 20W Polikrystaliczny
Zobacz więcej: Panele polikrystaliczne

Panel słoneczny Maxx 20W Polikrystaliczny

Numer produktu: 36387 Gwarancja: 24 miesiące
95,99 zł
Dostawa od: 11,99 zł Sprawdź
Czas wysyłki: 24 godziny
30 dni na odstąpienie od umowy
Bezpieczny zakup z Trusted Shops
W tej chwili produkt nie jest dostępny na magazynie
Opis produktu

Moduł fotowoltaiczny Maxx o mocy 20W, o wymiarach 35x43 cm, reprezentuje solidne wykonanie z wykorzystaniem polikrystalicznych ogniw. Jego konstrukcja zapewnia wysoką odporność na różnorodne warunki atmosferyczne, w tym na wpływ wody, co umożliwia jego efektywne działanie w każdym środowisku.

Panel ten jest przeznaczony do ładowania akumulatorów o pojemności od 12 do 18 Ah, oferując niezawodne i trwałe źródło energii słonecznej.

Jego kompaktowe rozmiary i moc 20W czynią go idealnym wyborem dla małych instalacji, takich jak zasilanie systemów oświetleniowych, urządzeń mobilnych czy małych narzędzi elektrycznych. Wytrzymała rama oraz wysoka jakość ogniw gwarantują długotrwałe użytkowanie, zapewniając efektywną konwersję światła słonecznego na energię elektryczną.

Dane techniczne
Ogniwa Polikrystaliczne
Moc szczytowa [W] 20
Tolerancja mocy [%] +3
Napięcie mocy Max: Vmp [V] 18
Prąd Max: Imp [A] 1,11
Napięcie jałowe Voc [V] 21,6
Prąd zwarcia: Isc [A] 1,11
Długość [mm] 430
Szerokość [mm] 350
Głębokość [mm] 25
Waga [kg] 1,8
Rama czarna
Szkło Szkło hartowane o wysokiej przeźroczystości, grubość 3,2mm

Marka Maxx

Marka Maxx jest cenionym dostawcą nowoczesnych rozwiązań z obszaru fotowoltaiki, który prosperuje na polskim rynku już od wielu lat. Dostarcza klientom wysokiej jakości produkty, wśród których zdecydowaną większość stanowią panele słoneczne.

W ofercie firmy znajdują się ponadto akumulatory żelowe. Asortyment oferowany przez markę Maxx tworzą praktyczne, wysokiej jakości artykuły, wykonany z wyjątkowo trwałych materiałów. Dzięki temu dobrze sprawdzają się w różnych warunkach i są odporne na czynniki zewnętrzne.

Zobacz więcej: Panele polikrystaliczne