Oświetlenie LED > Plafony > Plafon mikrofalowy LED 24W
Nasi klienci wytworzyli już: 60.36GW

Plafon mikrofalowy LED 24W

Cena:
69,20 62,90 zł
model: AL-28680
ilość
-
+
Opis produktu
  • Energooszczędność – jak pokazują badania, oświetlenie LED jest o do 90% oszczędniejsze w poborze energii elektrycznej niż jego standardowe odpowiedniki. To najbardziej energooszczędny system świetlny na świecie.
  • Jakość i cena – w porównaniu z niejedną ofertą naszej konkurencji cechujemy się niższą ceną bez straty na jakości towaru. Jeśli kupowałeś już u konkurencji - zapraszamy do porównania naszych żarówek wraz z ich droższymi modelami. Jak można wyczytać w naszych komentarzach - kupujący są mile zaskoczeni nie tylko szybkością wysyłki, ale i jakością względem niskiej ceny.
  • Certyfikaty – sprzedawane przez nas modele żarówek są całkowicie bezpiecznie, posiadają certyfikaty CE oraz RoHS.
  • Żywotność – diody LED czołowych światowych producentów, które znajdziesz w naszej ofercie, będą Ci służyć nawet do 50 000 godzin, czyli nawet 50 razy dłużej niż standardowe żarówki.Ponadto żarówki LED posiadają dużo większa odporność na uszkodzenia mechaniczne jak wstrząsy, czy uderzenia
  • Niskie koszty utrzymania – dzięki bezawaryjności oraz długiej żywotności żarówek LED wymienia się znacznie rzadziej niż standardowe żarówki żarowe. Nie wytwarza wysokiej temperatury, przez co nie angażuje dodatkowych urządzeń, takich jak klimatyzacja.
  • Przyjazne dla zdrowia – w oświetleniu LED nie występuje promieniowanie słoneczne oraz tzw. „efekt pulsowania światła”. Dzięki temu jest przyjazne dla oczu – nie męczy wzroku nawet przy długim przebywaniu w jego świetle. Jest także bezpieczne, gdyż eliminuje zagrożenie porażenia prądem.
  • Ekologia – oświetlenie LED dzięki niskiemu zużyciu energii nie wytwarza praktycznie CO2, co więcej są całkowicie pozbawiona elementów wykonanych z rtęci oraz ołowiu.
  • Brak potrzeby utylizacji – oświetlenie LED nie zawiera rtęci i innych materiałów ciężkich, a także żadnych szkodliwych substancji. Nie ma potrzeby jego utylizacji.
Dane techniczne
Kolor światła 4500K naturalny
Źródło światła SMD LED
Wbudowana moc światła 24W
Napięcie zasilania 220-240V AC 50-60hz
Strumień św. 2160 lm
Barwa światła do wyboru ~4500K (neutralna)
Wymiary śr. 27 cm, dł. 10 cm
Żywotność do 50 000 godzin
CRI RA>80
Diody Epistar
Czujnik Mikrofalowy, niewidoczny
Maksymalny zasięg do 10m
Częstotliwość czujnika 5,8GHz
Produkty podobne