Akumulatory > Żelowe > Akumulator żelowy Maxx 60Ah 12V
Zobacz więcej: Żelowe

Akumulator żelowy Maxx 60Ah 12V

Numer produktu: 4S-3037 Gwarancja: 24 miesiące
596,00 509,00 zł
Obiżamy cenę: -15%
W ostatnich dniach 85 osób kupiło
Dostawa od: 34,90 zł Sprawdź
Czas wysyłki: 48 godziny
30 dni na odstąpienie od umowy
Bezpieczny zakup z Trusted Shops
-
+
lub
Opis produktu

Akumulator żelowy 60Ah nie jest narażony na wyciek elektrolitu oraz jest bezobsługowy. Posiada elektrolit w postaci żelu dzięki czemu może pracować w dowolnej pozycji w przeciwieństwie do tradycyjnych akumulatorów. Zastąpienie cieczy żelem wpływa również na brak korozji oraz większą wytrzymałość na ekstremalne temperatury, uderzenia i wibracje.

Akumulator żelowy jest przystosowany do powolnego cyklicznego rozładowywania i ładowania. W systemach z panelami słonecznymi konieczne jest stosowanie regulatorów ładowania prądu.

Akumulatory żelowe idealnie sprawują się w połączeniu z systememami fotowtaicznymi zasilając małe urządzeniw kamperach, przyczepach kempingowych, domkach letniskowych i łodziach.

Akumulatory żelowe nie są przeznaczone do zasilania wózków inwalickich, widłowych, paleciaków, silników itp. Używanie akumulatorów z tymi urządzeniami jest niezgodne z przeznaczeniem i może skutkować utratą gwarancji.

Dane techniczne
Napięcie nominalne 12V
Pojemność 60Ah
Włącze M6
Szerokość 22,9 cm
Głębokość 13,2 cm
Wysokość całkowita 21 cm
Waga 17,5 kg
Pełna szczelność Tak
Technologia wykonania Żel

Marka Maxx

Marka Maxx jest cenionym dostawcą nowoczesnych rozwiązań z obszaru fotowoltaiki, który prosperuje na polskim rynku już od wielu lat. Dostarcza klientom wysokiej jakości produkty, wśród których zdecydowaną większość stanowią panele słoneczne.

W ofercie firmy znajdują się ponadto akumulatory żelowe. Asortyment oferowany przez markę Maxx tworzą praktyczne, wysokiej jakości artykuły, wykonany z wyjątkowo trwałych materiałów. Dzięki temu dobrze sprawdzają się w różnych warunkach i są odporne na czynniki zewnętrzne.

Zobacz więcej: Żelowe