Bezpieczeństwo > Kamery > Kamera WiFi szpiegowska w ładowarce FULL HD ONLINE

Kamera WiFi szpiegowska w ładowarce FULL HD ONLINE

model: AL-30917 Gwarancja: 24 miesiące Dostawa od: 12,00 zł
215,60 205,30 zł
-
+
Opis produktu

Miniaturowa kamera szpiegowska IP Wi-Fi HB-205M ukryta w zasilaczu sieciowym USB w jakości 1080p - mała i dyskretna kamera do rejestracji zdarzeń z ukrycia.

Kamera jest idealnie zamaskowana - podczas nagrywania żadna z diod LED nie miga - nikt nie rozpozna, że w zasilaczu USB zamontowano kamerę.

Dzięki opcji detekcji ruchu nagrywasz tylko i wyłącznie materiał VIDEO podczas gdy coś dzieje się w kadrze. Pliki zapisywane są w formacie cyfrowym MOV 1080p 30FPS, po zapełnieniu karty SD najstarsze pliki są nadpisywane.

Kamera obsługuje Wi-Fi, dzięki temu można mieć stały dostęp do podglądu obrazu! Po konfiguracji urządzenia z routerem (krótki proces opisany w instrukcji obsługi dołączonej do zestawu) można dokonywać podglądu zdalnego z dowolnego miejsca na świecie, dopóki kamera jest podłączona do zasilania w zasięgu sieci Wi-Fi generowanej przez router.

Bardzo prosta instalacja kamery - wystarczy wpiąć ją do zasilania, a kamera sama rozpocznie nagrywanie. Możliwe ustawienie nagrywania po detekcji ruchu - nagrywanie materiału VIDEO tylko wtedy, kiedy w kadrze obiektywu coś się dzieje - pozwoli to zaoszczędzić miejsce w pamięci.

Dane techniczne
Jakość nagrywania 1920x1080p 30 FPS
Czas nagrywania nieograniczony - na karcie SD 64 GB zmieści się do 128h nagrań VIDEO
Format nagrywanego pliku MOV
Detekcja ruchu TAK
Wi-Fi TAK
Kąt widzenia ok. 60 stopni
Obsługa kart SD do 64 GB
Aplikacja mobilna darmowa, Android/iOS
Funkcja nadpisywania najstarszych plików (zapętlania) TAK
Możliwość ustawienia daty i godziny TAK
Funkcja zasilacza sieciowego USB TAK
Prąd ładowania USB do 1000mA
Zasilanie 230V