Bezpieczeństwo > Kamery > NIANIA ELEKTRONICZNA WIDEO MONITOR VB603 NA ŻYWO

NIANIA ELEKTRONICZNA WIDEO MONITOR VB603 NA ŻYWO

model: AL-29069 Gwarancja: 24 miesiące
294,40 280,40 zł
74 osób kupiło
Dostawa od: 7,90 zł
Czas wysyłki: do 2 dni roboczych
30 dni na odstąpienie od umowy
-
+
Opis produktu

Niania elektroniczna VB603 to zaawansowane urządzenie, które zapewnia pełną kontrolę nad dzieckiem. Zastosowane najnowsze rozwiązania pozwalają zachować maksymalne bezpieczeństwo w kontroli na odległość, a funkcje i parametry w maksymalny sposób ułatwiają obsługę urządzenia. Kamera przesyła: obraz, dźwięk, informacje o temperaturze, oraz powiadomienia alarmujące. Odbiornik posiada funkcje połączenia głosowego, dzięki czemu można zdalnie uspokoić dziecko.Kamera posiada wbudowaną lampkę, mikrofon, głośnik i czujnik temperatury. Statyw pozwala łatwo ustawić kamerę w odpowiedniej pozycji, lub zamontować ją na ścianie.

Kamera musi być na stałe podłączona do prądu, nie ma akumulatora. Odbiornik wyposażono w duży kolorowy wyświetlacz, uchwyt podtrzymując i wbudowaną baterię o dużej pojemności. Monitor jest zaopatrozny w akumulator. Ładuje się go podobnie jak telefon komórkowy. Obraz będzie czysty i ostry niezależnie od pory dnia czy nocy. Podgląd czystego obrazu nawet w kompletnej ciemności. System VOX to technologia zapewniająca maksymalną oszczędność energii, a tym samym długą prace urządzenia bez ładowania. Niania pracuje w trybie czuwania, a w momencie wykrycia głosu uruchamia się i przekazuje obraz i dźwięk na ekran rodzica.

Niania została wyposażona w alarm, który można ustawić aby informował np. o godzinach karmienia. Niania posiada zestaw uspokajających piosenek, który można włączyć zdalnie w odpowiednim momencie. Zasięg 260m zapewni bezproblemowy kontakt z dzieckiem nawet w odległości kilku pomieszczeń lub pięter. Monitor jest lekki i poręczny, posiada również nóżkę dzięki której można go ustawić w wygodnej dla rodzica pozycji. Nadajnik posiada specjalny statyw, z możliwością montażu na ścianie, dzięki temu kamerę można ustawić w idealnej pozycji.

Dane techniczne
Zasięg 60m w pomieszczeniu, 260m na zewnątrz
Wyświetlacz 3.2 cala
Kamera CMOS 640 x 480
Akumulator Do 20 godzina pracy bez ładowania
Komunikacja dwustronna
Tryb nocny z czujnikiem światła
System zarządzania energią VOX
Alarm Tak
Powiadomienia Tak
Czujnik temperatury Tak
Czujnik światła Tak
Automatyczne wyłączenie i włączanie Tak