Oświetlenie LED > Taśmy LED > Taśma LED SMD 5050 RGB 5M IP65 Zasilacz Pilot 44 pin

Taśma LED SMD 5050 RGB 5M IP65 Zasilacz Pilot 44 pin

Numer produktu: AL-28721 Gwarancja: 24 miesiące
40,00 zł
W ostatnich dniach 36 osób kupiło
Dostawa od: 7,99 zł Sprawdź
Czas wysyłki: 24 godziny
30 dni na odstąpienie od umowy
Bezpieczny zakup z Trusted Shops
-
+
Opis produktu

Wodoodporna taśma LED, najnowszej generacji posiada 300 diod RGB SMD 5050 MULTIKOLOR na rolce 4,5m.

Oświetlenie typu LED charakteryzuje się bardzo niskim poborem energii, ponieważ jest ekologiczne i wysoko energooszczędne.

To idealny pomysł na podświetlanie i dekorowania wszelkiego rodzaju przedmiotów/obiektów. Dzięki zastosowaniu napięcia stałego 12V, taśmę można zastosować również w samochodzie.

Diody Led umieszczone są na mocnej taśmie samoprzylepnej, dzięki czemu montaż jest bardzo łatwy. Miniaturowe wymiary umożliwiają wklejenie taśmy LED praktycznie wszędzie. Taśma jest bardzo elastyczna, jej obszerne zastosowanie oraz łatwość w montażu pozwalają na bezgraniczne użytkowanie.

Dane techniczne
  • Multikolor - LED kolorowy może świecić każdą barwą - czerwonym, niebieskim, zielonym,mieszanką tych barw oraz białym zimnym. Kolor biały w taśmach RGB uzyskujemy mieszając barwę czerwoną zieloną i niebieską wciskając na pilocie przycisk W lub biały.
  • Jaśniejsza od taśm 3528, 2835 oraz taśm 5050 ze 150 szt. chipów LED.
  • Aż 300 LED na 4,5m taśmy!
  • Kąt świecenia LED = 120° co oznacza, że już odległości 1 cm od taśmy LED światło ulega rozproszeniu ( brak widocznych punktów świetlnych z dwóch różnych LED )
  • Taśma nie nagrzewa się mocno, dzięki wysokiej sprawności układu.
  • Dzięki jasnym i żywym kolorom stworzysz niesamowity nastrój.
  • Możliwość cięcia taśmy co 5 cm oraz elastyczność taśmy sprawia, że nadaje się ona do wszechstronnego zastosowania. Co 5 cm taśma posiada punkty lutownicze służące do ewentualnego łączenia taśm/przewodów.