Fotowoltaika > Panele monokrystaliczne > Panel słoneczny Maxx 45W monokrystaliczny

Panel słoneczny Maxx 45W monokrystaliczny

Numer produktu: 4S-3245 Gwarancja: 24 miesiące
274,00 zł
W ostatnich dniach 48 osób kupiło
Dostawa od: 14,00 zł Sprawdź
Czas wysyłki: 24 godziny
30 dni na odstąpienie od umowy
Bezpieczny zakup z Trusted Shops
-
+
Opis produktu

Panel słoneczny 45W Maxx to model, w którym zastosowano wysokiej jakości ogniwa monokrystaliczne, zapewniające wyższą wydajność niż tradycyjnie stosowane ogniwa polikrystaliczne. Tego typu baterie słoneczne bardzo dobrze sprawdzają się w krajach, w których długość dnia oraz poziom nasłonecznienia nie są stałe.

Długa żywotność oraz wysoka jakość wykonania to najważniejsze wyróżniki baterii słonecznej Maxx. Przy jej konstrukcji wykorzystano również szkło hartowane o wysokiej przeźroczystości, dzięki czemu panel jest odporny na warunki atmosferyczne. Można go stosować jako źródło zasilania w dowolnych warunkach.

Dane techniczne
Ogniwa Monokrystaliczne
Moc szczytowa [W] 45
Tolerancja mocy [%] +/-3
Napięcie mocy Max: Vmp [V] 18,5
Prąd Max: Imp [A] 2,43
Napięcie jałowe Voc [V] 22,2
Prąd zwarcia: Isc [A] 2,6
Długość [mm] 450
Szerokość [mm] 660
Głębokość [mm] 25
Waga [kg] 4,2
Terminal MC4
Rama Czarna
Szkło Szkło hartowane o wysokiej przeźroczystości, grubość 3,2mm

Marka Maxx

Marka Maxx jest cenionym dostawcą nowoczesnych rozwiązań z obszaru fotowoltaiki, który prosperuje na polskim rynku już od wielu lat. Dostarcza klientom wysokiej jakości produkty, wśród których zdecydowaną większość stanowią panele słoneczne.

W ofercie firmy znajdują się ponadto akumulatory żelowe. Asortyment oferowany przez markę Maxx tworzą praktyczne, wysokiej jakości artykuły, wykonany z wyjątkowo trwałych materiałów. Dzięki temu dobrze sprawdzają się w różnych warunkach i są odporne na czynniki zewnętrzne.