Fotowoltaika > Panele polikrystaliczne > Panel słoneczny Maxx 100W polikrystaliczny

Panel słoneczny Maxx 100W polikrystaliczny

Numer produktu: 29019 Gwarancja: 24 miesiące
383,00 zł
Dostawa od: 14,00 zł Sprawdź
Czas wysyłki: 48 godziny
30 dni na odstąpienie od umowy
W tej chwili produkt nie jest dostępny na magazynie
Opis produktu

Panel fotowoltaiczny Maxx o mocy 100W składa się z wysoce wytrzymałych ogniw polikrystalicznych. Rama baterii wykonana jest z anodyzowanego aluminium, a reszta jej powierzchni pokryta jest szkłem hartowanym o wysokim stopniu przezroczystości, zapewniającym ochronę przed oddziaływaniem czynników atmosferycznych. Dzięki temu panel dobrze sprawdza się na otwartych przestrzeniach, w różnych warunkach pogodowych, na przykład na kamperach lub na łodziach.

Panel Maxx 100W jest baterią o bardzo dobrej wydajności. Pozwala naładować akumulatory o pojemności mieszczącej się w przedziale od 60 do 80 Ah.

Dane techniczne
Ogniwa Polikrystaliczne
Moc szczytowa 100 W
Tolerancja mocy +3%
Napięcie mocy Max: Vmp 18,3 V
Prąd Max: Imp 5,56 A
Napięcie jałowe Voc 21,6 V
Prąd zwarcia: Isc 6,11 A
Wysokość 100 cm
Szerokość 67 cm
Głębokość 3 cm
Waga 8 kg
Rama Anodyzowane aluminium
Szyba Szkło hartowane o wysokiej przeźroczystości, grubość 3,2mm

Marka Maxx

Marka Maxx jest cenionym dostawcą nowoczesnych rozwiązań z obszaru fotowoltaiki, który prosperuje na polskim rynku już od wielu lat. Dostarcza klientom wysokiej jakości produkty, wśród których zdecydowaną większość stanowią panele słoneczne.

W ofercie firmy znajdują się ponadto akumulatory żelowe. Asortyment oferowany przez markę Maxx tworzą praktyczne, wysokiej jakości artykuły, wykonany z wyjątkowo trwałych materiałów. Dzięki temu dobrze sprawdzają się w różnych warunkach i są odporne na czynniki zewnętrzne.