Fotowoltaika > Panele monokrystaliczne > Panel słoneczny Solarfam 30W monokrystaliczny
Zobacz więcej: Panele monokrystaliczne

Panel słoneczny Solarfam 30W monokrystaliczny

Numer produktu: 32579 Gwarancja: 24 miesiące
145,00 112,00 zł
Obiżamy cenę: -23%
W ostatnich dniach 22 osób kupiło
Dostawa od: 11,99 zł Sprawdź
Czas wysyłki: 24 godziny
30 dni na odstąpienie od umowy
Bezpieczny zakup z Trusted Shops
-
+
lub
Opis produktu

Panel słoneczny Solarfam o mocy 30W w technologi Shingled, wykorzystujący technologię monokrystaliczną, stanowi efektywne rozwiązanie do pozyskiwania energii słonecznej w przestrzeniach o ograniczonym wymiarze. Jego kompaktowe wymiary, wynoszące 54x35 cm, umożliwiają instalację w miejscach, gdzie przestrzeń jest na wagę złota, jak na przykład na łodziach czy dachach przyczep kempingowych.

Zastosowanie monokrystalicznych ogniw krzemowych w tym panelu gwarantuje wyższą wydajność w porównaniu do paneli polikrystalicznych. To kluczowy element konstrukcyjny, który pozwala panelowi osiągać pełną moc na mniejszej powierzchni, bez kompromisów dotyczących wydajności. Oznacza to, że panel Solarfam 30W jest w stanie wytworzyć odpowiednią ilość energii nawet na mniejszej powierzchni, co jest istotne w sytuacjach, gdzie każdy centymetr kwadratowy ma znaczenie.

Jego design i technologia sprawiają, że jest to wybór idealny dla użytkowników poszukujących efektywnego i przestrzennie oszczędnego źródła energii słonecznej. Panel słoneczny Solarfam 30W jest przykładem nowoczesnego podejścia do energii odnawialnej, łącząc w sobie zaawansowaną technologię i praktyczność zastosowania.

Dane techniczne
Ogniwa Monokrystaliczne
Moc szczytowa 30 W
Tolerancja mocy +/- 3 %
Sprawność 21 %
Napięcie mocy Max: Vmp 19,28 V
Prąd Max Imp 1,56 A
Napięcie jałowe Voc 22,92 V
Prąd zwarcia Isc 1,65 A
Temperatura pracy od -40°C do +85°C
Rama Anodyzowane aluminium
Szkło Szkło hartowane 3,2mm
Wysokość 54 cm
Szerokość 35 cm
Rama 3 cm
Waga 3,5 kg

Technologia Shingled

Technologia paneli słonecznych typu shingled stanowi znaczący krok naprzód w dziedzinie fotowoltaiki. Zwiększona efektywność, estetyka i trwałość tych paneli mogą odegrać kluczową rolę w przyszłym rozwoju rynku energii odnawialnej.

Proces produkcji paneli typu shingled jest bardziej skomplikowany niż w przypadku tradycyjnych paneli fotowoltaicznych. Ogniwa są najpierw dzielone na węższe paski, a następnie układane i łączone za pomocą specjalnych przewodów elektrycznych.

Marka SolarFam

Marka SolarFam zapewnia klientom szeroki wybór praktycznych rozwiązań z obszaru fotowoltaiki. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości paneli słonecznych.

Panele dostarczane przez firmę SolarFam wykonane są z niewielkich pasków monokrystalicznych, dzięki czemu są o wiele mniejsze niż panele innych marek. Dlatego oferowane przez nią baterie słoneczne dobrze sprawdzają się w miejscach takich jak łodzie czy przyczepy kempingowe. Portfolio marki obejmuje również solarne pompy wodne oraz falowniki słoneczne.

Zobacz więcej: Panele monokrystaliczne