Fotowoltaika > Panele monokrystaliczne > Panel słoneczny Solarfam 20W monokrystaliczny
Zobacz więcej: Panele monokrystaliczne

Panel słoneczny Solarfam 20W monokrystaliczny

Numer produktu: 32580 Gwarancja: 24 miesiące
105,00 78,99 zł
Obiżamy cenę: -25%
W ostatnich dniach 42 osób kupiło
Dostawa od: 11,99 zł Sprawdź
Czas wysyłki: 24 godziny
30 dni na odstąpienie od umowy
Bezpieczny zakup z Trusted Shops
-
+
lub
Opis produktu

Panel słoneczny Solarfam o mocy 20W w technologii Shingled to kompaktowe i efektywne rozwiązanie w dziedzinie technologii fotowoltaicznej. Wykonany z wysokiej jakości ogniw monokrystalicznych, ten panel charakteryzuje się wymiarami 54x24 cm, co czyni go idealnym wyborem dla miejsc o ograniczonej przestrzeni. Dzięki zastosowaniu monokrystalicznych ogniw, panel ten osiąga wyższą wydajność w porównaniu do swoich polikrystalicznych odpowiedników, przy mniejszej powierzchni zajmowanej przez baterię.

W konstrukcji panelu zastosowano paski krzemowe, co pozwala na uzyskanie lepszej wydajności na ograniczonym obszarze. To rozwiązanie sprawia, że panel jest znacznie bardziej wszechstronny w zastosowaniu, szczególnie w miejscach, gdzie dostęp do przestrzeni jest ograniczony, jak na przykład na dachach małych budynków, łodziach czy przyczepach kempingowych.

Solarfam 20W zapewnia nie tylko kompaktowość, ale także wysoką efektywność i niezawodność, co jest kluczowe w przypadku wykorzystywania energii odnawialnej. Jego zaawansowana technologia i solidna konstrukcja gwarantują długotrwałą pracę i odporność na różnorodne warunki atmosferyczne, co czyni go doskonałym wyborem dla osób poszukujących trwałego i efektywnego źródła energii słonecznej.

Dane techniczne
Ogniwa Monokrystaliczne
Moc szczytowa 20 W
Tolerancja mocy +/- 3 %
Sprawność 21 %
Napięcie mocy Max Vmp 20,42 V
Prąd Max Imp 0,98 A
Napięcie jałowe Voc 24,27 V
Prąd zwarcia Isc 1,04 A
Temperatura pracy od -40°C do +85°C
Rama Anodyzowane aluminium
Szkło Szkło hartowane 3,2mm
Wysokość 54 cm
Szerokość 24 cm
Rama 2,5 cm
Waga 2 kg

Technologia Shingled

Technologia paneli słonecznych typu shingled stanowi znaczący krok naprzód w dziedzinie fotowoltaiki. Zwiększona efektywność, estetyka i trwałość tych paneli mogą odegrać kluczową rolę w przyszłym rozwoju rynku energii odnawialnej.

Proces produkcji paneli typu shingled jest bardziej skomplikowany niż w przypadku tradycyjnych paneli fotowoltaicznych. Ogniwa są najpierw dzielone na węższe paski, a następnie układane i łączone za pomocą specjalnych przewodów elektrycznych.

Marka SolarFam

Marka SolarFam zapewnia klientom szeroki wybór praktycznych rozwiązań z obszaru fotowoltaiki. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości paneli słonecznych.

Panele dostarczane przez firmę SolarFam wykonane są z niewielkich pasków monokrystalicznych, dzięki czemu są o wiele mniejsze niż panele innych marek. Dlatego oferowane przez nią baterie słoneczne dobrze sprawdzają się w miejscach takich jak łodzie czy przyczepy kempingowe. Portfolio marki obejmuje również solarne pompy wodne oraz falowniki słoneczne.

Zobacz więcej: Panele monokrystaliczne