Fotowoltaika > Panele elastyczne > Panel słoneczny elastyczny Solarfam 150W
Zobacz więcej: Panele elastyczne

Panel słoneczny elastyczny Solarfam 150W

Numer produktu: 32864 Gwarancja: 24 miesiące
819,00 479,00 zł
Obiżamy cenę: -42%
W ostatnich dniach 56 osób kupiło
Dostawa od: 18,00 zł Sprawdź
Czas wysyłki: 24 godziny
30 dni na odstąpienie od umowy
Bezpieczny zakup z Trusted Shops
-
+
lub
Opis produktu

Elastyczny panel słoneczny Solarfam o mocy 150W wyróżnia się zaawansowaną technologią ogniw monokrystalicznych, zapewniającą wysoką efektywność energetyczną przy zachowaniu pełnej elastyczności i wodoodporności konstrukcji. Idealnie sprawdza się do zasilania akumulatorów w różnorodnych warunkach mobilnych, takich jak kampery, przyczepy kempingowe, łodzie, a także w domkach letniskowych.

Zalety tego panelu to nie tylko jego nowoczesny wygląd dzięki czarnemu podłożu, ale również niezwykła cienkość, wynosząca tylko 2mm. Innowacyjne użycie małych pasków krzemowych zamiast tradycyjnych, pełnowymiarowych płatów krzemowych pozwala na optymalizację wydajności na ograniczonej przestrzeni. Dodatkową ochronę przed zewnętrznymi czynnikami, takimi jak uderzenia czy grad, zapewnia trwała powłoka z tworzywa sztucznego, co czyni panel niezwykle wytrzymałym i bezpiecznym w użytkowaniu.

Dane techniczne
Ogniwa Monokrystaliczny
Moc szczytowa 150W
Tolerancja mocy +3%
Sprawność 18,8 %
Napięcie mocy [Vmp] 22,62 V
Prąd Max [Imp] 6,63 A
Napięcie jałowe [Voc] 26,52 V
Prąd zwarcia [Isc] 7,03 A
Zakres temperatur -20 do +65 °C
Puszka przyłączeniowa IP67
Przewody 65 cm zakończone końcówkami MC4
Podłoże białe
Wysokość 128 cm
Szerokość 60 cm
Grubość 2 mm
Waga 3,5 kg

Marka SolarFam

Marka SolarFam zapewnia klientom szeroki wybór praktycznych rozwiązań z obszaru fotowoltaiki. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości paneli słonecznych.

Panele dostarczane przez firmę SolarFam wykonane są z niewielkich pasków monokrystalicznych, dzięki czemu są o wiele mniejsze niż panele innych marek. Dlatego oferowane przez nią baterie słoneczne dobrze sprawdzają się w miejscach takich jak łodzie czy przyczepy kempingowe. Portfolio marki obejmuje również solarne pompy wodne oraz falowniki słoneczne.

Zobacz więcej: Panele elastyczne