Fotowoltaika > Panele elastyczne > Panel słoneczny elastyczny Solarfam 100W
Zobacz więcej: Panele elastyczne

Panel słoneczny elastyczny Solarfam 100W

Numer produktu: 32995 Gwarancja: 24 miesiące
423,00 377,00 zł
Obiżamy cenę: -11%
W ostatnich dniach 50 osób kupiło
Dostawa od: 16,00 zł Sprawdź
Czas wysyłki: 24 godziny
30 dni na odstąpienie od umowy
Bezpieczny zakup z Trusted Shops
-
+
lub
Opis produktu

Elastyczny panel słoneczny Solarfam o mocy 100W to zaawansowane urządzenie fotowoltaiczne, które łączy wydajność ogniw monokrystalicznych z niezwykłą elastycznością. Jego konstrukcja jest odporna na działanie wody, co sprawia, że doskonale nadaje się do zasilania urządzeń w mobilnych warunkach, takich jak kampery, przyczepy kempingowe, łodzie, czy domki letniskowe.

Charakterystyczne czarne podłoże nadaje panelowi elegancki i nowoczesny wygląd. Niezwykle cienka grubość, wynosząca zaledwie 2mm, zapewnia znakomitą elastyczność, umożliwiając łatwe dopasowanie do różnych powierzchni. Zastosowanie pasków krzemowych zamiast tradycyjnych płatów krzemowych pozwala na osiągnięcie wysokiej efektywności nawet na ograniczonej powierzchni.

Dodatkowo, panel jest chroniony przez trwałą powłokę z tworzywa sztucznego, która zabezpiecza go przed uszkodzeniami mechanicznymi i wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych, w tym gradu.

Dane techniczne
Ogniwa Monokrystaliczny
Moc szczytowa 100W
Tolerancja mocy +3%
Sprawność 17,7 %
Napięcie mocy [Vmp] 18,69 V
Prąd Max [Imp] 5,72 A
Napięcie jałowe [Voc] 21,89 V
Prąd zwarcia [Isc] 5,38 A
Maksymalne napięcie systemu 200 V
Zakres temperatur -20°C do +65°C
Puszka przyłączeniowa IP67
Przewody 65 cm zakończone końcówkami MC4
Wysokość 123 cm
Szerokość 47 cm
Grubość 2 mm
Waga 2,5 kg

Marka SolarFam

Marka SolarFam zapewnia klientom szeroki wybór praktycznych rozwiązań z obszaru fotowoltaiki. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości paneli słonecznych.

Panele dostarczane przez firmę SolarFam wykonane są z niewielkich pasków monokrystalicznych, dzięki czemu są o wiele mniejsze niż panele innych marek. Dlatego oferowane przez nią baterie słoneczne dobrze sprawdzają się w miejscach takich jak łodzie czy przyczepy kempingowe. Portfolio marki obejmuje również solarne pompy wodne oraz falowniki słoneczne.

Zobacz więcej: Panele elastyczne