Fotowoltaika > Panele monokrystaliczne > Panel słoneczny Solarfam 130W monokrystaliczny
Zobacz więcej: Panele monokrystaliczne

Panel słoneczny Solarfam 130W monokrystaliczny

Numer produktu: 33108 Gwarancja: 24 miesiące
369,00 zł
W ostatnich dniach 23 osób kupiło
Dostawa od: 18,00 zł Sprawdź
Czas wysyłki: 24 godziny
30 dni na odstąpienie od umowy
Bezpieczny zakup z Trusted Shops
-
+
lub
Opis produktu

Panel słoneczny Solarfam o mocy 130W w technologii Shingled to nowoczesne urządzenie fotowoltaiczne, które łączy w sobie wysoką wydajność z kompaktowymi wymiarami. Jego wymiary to 116x54 cm, co sprawia, że doskonale nadaje się do montażu w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Kluczowym aspektem tego modelu jest zastosowanie monokrystalicznych ogniw krzemowych, które są znane ze swojej efektywności i trwałości.

Dzięki technologii monokrystalicznej, panel Solarfam 130W osiąga znacznie wyższą wydajność niż panele wykonane z ogniw polikrystalicznych. Wykorzystanie ogniw monokrystalicznych pozwala na osiągnięcie porównywalnej mocy przy mniejszej powierzchni, co czyni ten panel wyjątkowo efektywnym w przekształcaniu światła słonecznego w energię elektryczną.

W konstrukcji panelu zastosowano również nowatorskie paski krzemowe. To innowacyjne rozwiązanie pozwala maksymalizować moc panelu przy ograniczonym obszarze, co jest szczególnie istotne w miejscach, gdzie dostęp do przestrzeni jest restrykcyjny. Panel słoneczny Solarfam 130W jest więc idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają wydajnego, ale jednocześnie kompaktowego źródła energii słonecznej.

Dane techniczne
Ogniwa Monokrystaliczne
Moc szczytowa 130 W
Tolerancja mocy +/- 3 %
Sprawność 21,4 %
Napięcie mocy Max: Vmp 20,42 V
Prąd Max Imp 6,37 A
Napięcie jałowe Voc 24,27 V
Prąd zwarcia Isc 6,75 A
Temperatura pracy od -40°C do +85°C
Długość przewodów 60 cm (4mm)
Zabezpieczenie Dioda bocznikująca
Rama Anodyzowane aluminium
Szkło Szkło hartowane
Wysokość 116 cm
Szerokość 54 cm
Rama 3 cm
Waga 8 kg

Technologia Shingled

Technologia paneli słonecznych typu shingled stanowi znaczący krok naprzód w dziedzinie fotowoltaiki. Zwiększona efektywność, estetyka i trwałość tych paneli mogą odegrać kluczową rolę w przyszłym rozwoju rynku energii odnawialnej.

Proces produkcji paneli typu shingled jest bardziej skomplikowany niż w przypadku tradycyjnych paneli fotowoltaicznych. Ogniwa są najpierw dzielone na węższe paski, a następnie układane i łączone za pomocą specjalnych przewodów elektrycznych.

Marka SolarFam

Marka SolarFam zapewnia klientom szeroki wybór praktycznych rozwiązań z obszaru fotowoltaiki. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości paneli słonecznych.

Panele dostarczane przez firmę SolarFam wykonane są z niewielkich pasków monokrystalicznych, dzięki czemu są o wiele mniejsze niż panele innych marek. Dlatego oferowane przez nią baterie słoneczne dobrze sprawdzają się w miejscach takich jak łodzie czy przyczepy kempingowe. Portfolio marki obejmuje również solarne pompy wodne oraz falowniki słoneczne.

Zobacz więcej: Panele monokrystaliczne