Fotowoltaika > Panele monokrystaliczne > Panel słoneczny Maxx 75W monokrystaliczny
Zobacz więcej: Panele monokrystaliczne

Panel słoneczny Maxx 75W monokrystaliczny

Numer produktu: 4S-3333 Gwarancja: 24 miesiące
321,00 279,00 zł
Obiżamy cenę: -13%
W ostatnich dniach 23 osób kupiło
Dostawa od: 14,00 zł Sprawdź
Czas wysyłki: 48 godziny
30 dni na odstąpienie od umowy
Bezpieczny zakup z Trusted Shops
-
+
lub
Opis produktu

Panel słoneczny Maxx o mocy 75W to efektywne rozwiązanie fotowoltaiczne, szczególnie cenione w miejscach o zmiennym nasłonecznieniu i długości dnia. Wykorzystując monokrystaliczne ogniwa krzemowe, panel ten gwarantuje wyższą wydajność niż modele oparte na ogniwach polikrystalicznych.

Jego wymiary, 81x51 cm, czynią go odpowiednim wyborem do zastosowań, gdzie przestrzeń jest ograniczona. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, w tym ze szkła hartowanego o wysokiej przeźroczystości, panel słoneczny Maxx jest odporny na różnorodne warunki atmosferyczne. Jego trwałość i solidność konstrukcyjna to kluczowe atuty, które przekładają się na długą żywotność produktu.

Panel słoneczny Maxx 75W jest szczególnie polecany do zasilania akumulatorów o pojemności w zakresie od 33 do 55 Ah. Stanowi on efektywne źródło energii słonecznej, które może być wykorzystane w różnych warunkach, zarówno w domach, jak i w miejscach mniej dostępnych, takich jak łodzie czy kampery.

Dane techniczne
Ogniwa Monokrystaliczne
Moc szczytowa 75W
Tolerancja mocy +3 %
Napięcie mocy Max [Vmp] 18,9 V
Prąd Max [Imp] 3,97 A
Napięcie jałowe [Voc] 22,68 V
Prąd zwarcia [Isc] 4,37 A
Zakres temperatury pracy -40 - +85 °C
Długość 81 cm
Szerokość 51 cm
Głębokość 3 cm
Waga 6,55 kg
Terminal MC4
Rama Anodyzowane aluminium
Szyba Szkło hartowane 3,2mm

Marka Maxx

Marka Maxx jest cenionym dostawcą nowoczesnych rozwiązań z obszaru fotowoltaiki, który prosperuje na polskim rynku już od wielu lat. Dostarcza klientom wysokiej jakości produkty, wśród których zdecydowaną większość stanowią panele słoneczne.

W ofercie firmy znajdują się ponadto akumulatory żelowe. Asortyment oferowany przez markę Maxx tworzą praktyczne, wysokiej jakości artykuły, wykonany z wyjątkowo trwałych materiałów. Dzięki temu dobrze sprawdzają się w różnych warunkach i są odporne na czynniki zewnętrzne.

Zobacz więcej: Panele monokrystaliczne