Fotowoltaika > Panele monokrystaliczne > Panel słoneczny Maxx 140W monokrystaliczny
Zobacz więcej: Panele monokrystaliczne

Panel słoneczny Maxx 140W monokrystaliczny

Numer produktu: 4S-3331 Gwarancja: 24 miesiące
535,00 zł
Dostawa od: 15,00 zł Sprawdź
Czas wysyłki: 24 godziny
30 dni na odstąpienie od umowy
Bezpieczny zakup z Trusted Shops
W tej chwili produkt nie jest dostępny na magazynie
Opis produktu

Panel słoneczny Maxx o mocy 140W, zbudowany z monokrystalicznych ogniw, reprezentuje wysoką jakość i wydajność. Jego wymiary 67x113 cm czynią go odpowiednim dla różnorodnych zastosowań, od domowych instalacji po mobilne systemy. Monokrystaliczne ogniwa, znane z wyższej efektywności w porównaniu do ogniw polikrystalicznych, zapewniają lepszą konwersję energii słonecznej nawet w warunkach zmiennego nasłonecznienia.

Solidna konstrukcja panelu obejmuje zastosowanie szkła hartowanego, które zwiększa jego odporność na niekorzystne czynniki atmosferyczne. Dzięki temu, panel Maxx 140W jest nie tylko trwały, ale i bezpieczny w użytkowaniu w różnych warunkach. Jest to idealne rozwiązanie do zasilania akumulatorów o pojemności 70-100Ah, co sprawia, że nadaje się zarówno do zastosowań stacjonarnych, jak i mobilnych.

Dane techniczne
Ogniwa Monokrystaliczne
Moc szczytowa 140 W
Tolerancja mocy +3%
Napięcie mocy Max: Vmp 19,8 V
Prąd Max: Imp 7,07 A
Napięcie jałowe Voc 23,76 V
Prąd zwarcia: Isc 7,78 A
Długość 113 cm
Szerokość 67 cm
Głębokość 3,5 cm
Waga 7,6 kg
Terminal MC4
Rama Anodyzowane aluminium
Szyba Szkło hartowane grubość 3,2mm

Marka Maxx

Marka Maxx jest cenionym dostawcą nowoczesnych rozwiązań z obszaru fotowoltaiki, który prosperuje na polskim rynku już od wielu lat. Dostarcza klientom wysokiej jakości produkty, wśród których zdecydowaną większość stanowią panele słoneczne.

W ofercie firmy znajdują się ponadto akumulatory żelowe. Asortyment oferowany przez markę Maxx tworzą praktyczne, wysokiej jakości artykuły, wykonany z wyjątkowo trwałych materiałów. Dzięki temu dobrze sprawdzają się w różnych warunkach i są odporne na czynniki zewnętrzne.

Zobacz więcej: Panele monokrystaliczne