Oświetlenie LED > Ogrodowe > Pochodnia LAMPA LED Lampk SOLARNA Ogrodowa PŁOMIEŃ
Zobacz więcej: Ogrodowe

Pochodnia LAMPA LED Lampk SOLARNA Ogrodowa PŁOMIEŃ

Numer produktu: AR-475 Gwarancja: 24 miesiące
16,60 zł
W ostatnich dniach 48 osób kupiło
Dostawa od: 11,99 zł Sprawdź
Czas wysyłki: do 3 dni roboczych
30 dni na odstąpienie od umowy
Bezpieczny zakup z Trusted Shops
-
+
lub
Opis produktu

Stwórz niepowtarzalny i oryginalny klimat w ogrodzie, na działce, tarasie czy na plaży podczas imprezy plenerowej. Dodaj uroku każdemu spotkaniu ze znajomymi na świeżym powietrzu. Stwórz wyjątkowy nastrój i zaskoczyć swoich gości oświetleniem z pochodni LED. Dodatkowo oświetlisz podjazd lub chodnik, wskażesz drogę do baru z napojami podczas imprezy. W ciągu dnia panel solarny przekształca światło słoneczne w energię elektryczną i ładuje baterię. Panel solarny posiada wbudowany czujnik zmierzchu, który po zmroku automatycznie włącza światło, a w dzień wyłącza.

Lampa posiada zdejmowalny panel solarny pod którym umieszczony jest włącznik. Pod włącznikiem znajduje się akumulator - odkręcenie włącznika umożliwia łatwe wyjęcie akumulatora w celu jego wymiany lub naładowania po sezonie letnim. Lampa solarna jest produktem wykorzystującym energię słoneczną do produkcji energii elektrycznej. Produkt ten wykorzystuje wysoko wydajne panele solarne, które po wytworzeniu prądu magazynują go w zintegrowanej baterii, by następnie zasilić diody LED.

Ta technologia zapewnia światło wtedy gdy to potrzebne, ładując baterię w dzień oraz automatycznie włączając światło po zmroku. Ponad to lampa jest łatwa w montażu, wodoodporna oraz odporna na promienie słoneczne. Pochodnia LED lampa solarna zasilana energią słoneczną z wbudowanym akumulatorem. Delikatne ciepłe światło LED, imitujące ruchomy płomień ognia (ogień pochodni sprawia wrażenie ruchomego, podmuchami wiatru).

Dane techniczne
Czujnik zmierzchu Tak
Barwa światła Imitacja płomienia
Akumulator 3,7V 2200 mAh
Panel solarny 5,5V 1,8W
Źródło światła 12x LED SMD
Moc 6W
Jasność 200lm
Kąt świecenia 120°
Wymiary 75 x 75 x 510 [mm]
Klasa odporności IP65
Temperatura pracy -10°~+45°
Materiał obudowy ABS
Czas ładowania na pełnym słońcu ok. 6-8 godzin
Czas pracy ok. 8 godzin
Zobacz więcej: Ogrodowe