Oświetlenie LED > Taśmy LED > Sterownik RGB taśm LED WiFi TUYA
Zobacz więcej: Taśmy LED

Sterownik RGB taśm LED WiFi TUYA

Numer produktu: 34104 Gwarancja: 24 miesiące
55,00 44,10 zł
Obiżamy cenę: -20%
W ostatnich dniach 66 osób kupiło
Dostawa od: 11,99 zł Sprawdź
Czas wysyłki: 24 godziny
30 dni na odstąpienie od umowy
Bezpieczny zakup z Trusted Shops
-
+
lub
Opis produktu

Małych rozmiarów sterownik LED RGB działający po sieci Wi-fi z dedykowaną aplikacją dostępną na smartfony Android i Apple która posiada wsparcie zewnętrznych systemów sterowania głosowego (Asystent google, Alexa, Siri, Alisa itp.).

Kontroler to nieodłączny element realizacji oświetlenia w systemie RGB. To dzięki niemu można wydobyć z taśmy LED RGB pożądany kolor oświetlenia lub wybrać jedną z funkcji dynamicznej zmiany kolorów. Przeznaczony jest do pracy z dowolnym źródłem oświetlenia RGB zasilanym napięciem 5V-24V (dokładne parametry napięciowe podane w specyfikacji poniżej). Szczególnie polecany jako element sterujący do taśm RGB.

Sterowanie źródłem światła odbywa się przy pomocy aplikacji Tuya Smart która stała się standardem na rynku. Pozwala ona na wygodne i szybkie sterowanie oświetleniem, jak i parowanie wielu urządzeń do jednego konta uwalniając nas tym samym od wielu pilotów. Dodatkowym atutem aplikacji jest możliwość sterowania przy pomocy asystentów głosowych.

Aplikację znajdziemy na google Play store lub App store, można też zeskanować kod QR znajdujący się w instrukcji produktu

Aby sterownik działał poprawnie musi mieć stałe podłączenie do sieci WiFi.

Sterownik również posiada tryb komunikacji na podczerwień a w zestawie znajdą Państwo dedykowany pilot do urządzenia dla osób które nie chcą korzystać z aplikacji lub cenią sobie tego typu rozwiązanie.

Sterownik fabrycznie w trybie parowania. Aby pilot mógł obsługiwać sterownik należy przeprowadzić parowanie sterownika z pilotem zgodnie z instrukcją.

Na obudowie kontrolera znajdą Państwo również fizyczne przyciski do podstawowego sterowania urządzeniem i procesu parowania / konfiguracji urządzenia z aplikacją lub pilotem

Dane techniczne
Temperatura pracy -20~ +65°C
Dopuszczalne napięcie wejściowe DC 5-24V
Gniazdo wejściowe DC2,1/5,5mm
Gniazdo wyjściowe 4 pin(+GRB)
Wymiary sterownika 78 x 35 x 14 [mm]
Wymiary pilota IR 124 x 40 x8[mm]
Długość kabla 13 [cm]
Zasilanie pilota CR2025 3V
Ilość kanałów 3
Moc max. 72W (12V); 144W (24V)
Natężenie max. 6A
Klasa odporności IP20
Materiał wykonania ABS
Zobacz więcej: Taśmy LED