Oświetlenie LED > Taśmy LED > STEROWNIK RGBW taśm LED WiFi Aplikacja SMART TUYA
Zobacz więcej: Taśmy LED

STEROWNIK RGBW taśm LED WiFi Aplikacja SMART TUYA

Numer produktu: 34113 Gwarancja: 24 miesiące
36,70 28,90 zł
Obiżamy cenę: -21%
W ostatnich dniach 62 osób kupiło
Dostawa od: 11,99 zł Sprawdź
Czas wysyłki: 24 godziny
30 dni na odstąpienie od umowy
Bezpieczny zakup z Trusted Shops
-
+
lub
Opis produktu

Małych rozmiarów sterownik LED RGBW działający po sieci Wi-fi z dedykowaną aplikacją dostępną na smartfony Android i Apple która posiada wsparcie zewnętrznych systemów sterowania głosowego (Asystent google, Alexa, Siri, Alisa itp.)

Kontroler to nieodłączny element realizacji oświetlenia w systemie RGBW. To dzięki niemu można wydobyć z taśmy LED RGBW pożądany kolor oświetlenia lub wybrać jedną z funkcji dynamicznej zmiany kolorów. Przeznaczony jest do pracy z dowolnym źródłem oświetlenia RGBW zasilanym napięciem 5V-24V (dokładne parametry napięciowe podane w specyfikacji poniżej). Szczególnie polecany jako element sterujący do taśm RGBW.

Sterowanie źródłem światła odbywa się przy pomocy aplikacji Tuya Smart która stała się standardem na rynku. Pozwala ona na wygodne i szybkie sterowanie oświetleniem, jak i parowanie wielu urządzeń do jednego konta uwalniając nas tym samym od wielu pilotów. Dodatkowym atutem aplikacji jest możliwość sterowania przy pomocy asystentów głosowych.

Aplikację znajdziemy na google Play store lub App store, można też zeskanować kod QR znajdujący sie w instrukcji produktu

Aby sterownik działał poprawnie musi mieć stałe podłączenie do sieci WiFi.

Dane techniczne
Temperatura pracy -20~ +65°C
Dopuszczalne napięcie wejściowe DC 5-24V
Gniazdo wejściowe DC 2,1/5,5mm
Gniazdo wyjściowe 5 pin (+RGBW)
Wymiary sterownika 57 x 26 x 12 [mm]
Ilość kanałów 4
Moc max. 72W (12V); 144W (24V)
Natężenie max. 6A
Sposób komunikacji ze sterownikiem WIFI - Aplikacja SMART TUYA, współpracuje z asystentami głosowymi Alexa, Siri, Alisa, Google Assistant itd.
Zobacz więcej: Taśmy LED