Fotowoltaika > Panele monokrystaliczne > Panel słoneczny Solarfam 100W monokrystaliczny
Zobacz więcej: Panele monokrystaliczne

Panel słoneczny Solarfam 100W monokrystaliczny

Numer produktu: 34761 Gwarancja: 24 miesiące
325,00 312,00 zł
Obiżamy cenę: -4%
W ostatnich dniach 51 osób kupiło
Dostawa od: 16,00 zł Sprawdź
Zamów do 12:00 wyślemy jeszcze dziś
30 dni na odstąpienie od umowy
Bezpieczny zakup z Trusted Shops
-
+
lub
Opis produktu

Panel słoneczny Solarfam o mocy 100W w technologii Shingled to zaawansowane urządzenie fotowoltaiczne, które wykorzystuje monokrystaliczne ogniwa krzemowe. Te wysoce wydajne ogniwa umożliwiają osiągnięcie maksymalnej mocy 100W na stosunkowo niewielkiej powierzchni o wymiarach 116x45 cm. Jest to istotne w przypadkach, gdzie dostępna przestrzeń montażowa jest ograniczona.

W konstrukcji tego panelu zastosowano innowacyjne paski krzemowe, co pozwala na jeszcze lepsze wykorzystanie powierzchni panelu w porównaniu z tradycyjnymi, pełnymi płytami krzemowymi. Dzięki temu panel Solarfam 100W oferuje wyższą wydajność w mniejszym rozmiarze, co jest kluczowe w miejscach o ograniczonej przestrzeni, takich jak mniejsze budynki, łodzie czy pojazdy kempingowe.

Solidna konstrukcja i zastosowanie wysokiej jakości materiałów gwarantują długotrwałą żywotność panelu oraz odporność na różnorodne warunki atmosferyczne. Panel Solarfam 100W jest doskonałym wyborem dla osób szukających niezawodnego i efektywnego źródła energii słonecznej, zarówno do użytku prywatnego, jak i komercyjnego.

Dane techniczne
Ogniwa Monokrystaliczne
Moc szczytowa 100 W
Tolerancja mocy +/-3 %
Sprawność 21,4 %
Napięcie mocy Max [Vmp] 18,15 V
Prąd Max [Imp] 5,51 A
Napięcie jałowe [Voc] 21,45 V
Prąd zwarcia [Isc] 5,9 A
Terminal MC4
Rama Anodyzowane aluminium
Szyba Szkło hartowane o wysokiej przeźroczystości
Temperatura pracy -40 ~ +85
Wysokość 116 cm
Szerokość 45 cm
Szerokość ramy 3 cm
Waga 6,3 kg

Technologia Shingled

Technologia paneli słonecznych typu shingled stanowi znaczący krok naprzód w dziedzinie fotowoltaiki. Zwiększona efektywność, estetyka i trwałość tych paneli mogą odegrać kluczową rolę w przyszłym rozwoju rynku energii odnawialnej.

Proces produkcji paneli typu shingled jest bardziej skomplikowany niż w przypadku tradycyjnych paneli fotowoltaicznych. Ogniwa są najpierw dzielone na węższe paski, a następnie układane i łączone za pomocą specjalnych przewodów elektrycznych.

Marka SolarFam

Marka SolarFam zapewnia klientom szeroki wybór praktycznych rozwiązań z obszaru fotowoltaiki. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości paneli słonecznych.

Panele dostarczane przez firmę SolarFam wykonane są z niewielkich pasków monokrystalicznych, dzięki czemu są o wiele mniejsze niż panele innych marek. Dlatego oferowane przez nią baterie słoneczne dobrze sprawdzają się w miejscach takich jak łodzie czy przyczepy kempingowe. Portfolio marki obejmuje również solarne pompy wodne oraz falowniki słoneczne.

Zobacz więcej: Panele monokrystaliczne