Fotowoltaika > Panele polikrystaliczne > Panel słoneczny Maxx 140W polikrystaliczny

Panel słoneczny Maxx 140W polikrystaliczny

Numer produktu: 4S-3356 Gwarancja: 24 miesiące
482,00 zł
W ostatnich dniach 48 osób kupiło
Dostawa od: 15,00 zł Sprawdź
Czas wysyłki: 48 godziny
30 dni na odstąpienie od umowy
-
+
Zestawy
Opis produktu

Panel fotowoltaiczny Maxx o mocy 140W składa się z wysoce wytrzymałych ogniw polikrystalicznych. Rama baterii wykonana jest z anodyzowanego aluminium, a reszta jej powierzchni pokryta jest szkłem hartowanym o wysokim stopniu przezroczystości, zapewniającym ochronę przed oddziaływaniem czynników atmosferycznych. Dzięki temu panel dobrze sprawdza się na otwartych przestrzeniach, w różnych warunkach pogodowych, na przykład na kamperach lub na łodziach.

Panel Maxx 140W jest baterią o bardzo dobrej wydajności. Pozwala naładować akumulatory o pojemności mieszczącej się w przedziale od 70 do 100 Ah.

Dane techniczne
Ogniwa Polikrystaliczne
Moc szczytowa [W] 140
Tolerancja mocy +3%
Napięcie mocy Max: Vmp 18 V
Prąd Max: Imp 7,78 A
Napięcie jałowe Voc 21,6 V
Prąd zwarcia: Isc 8,56 A
Długość 120 cm
Szerokość 67 cm
Głębokość 3,5 cm
Waga 9,70 kg
Terminal MC4
Rama Anodyzowane aluminium
Szyba Szkło hartowane grubość 3,2mm

Marka Maxx

Marka Maxx jest cenionym dostawcą nowoczesnych rozwiązań z obszaru fotowoltaiki, który prosperuje na polskim rynku już od wielu lat. Dostarcza klientom wysokiej jakości produkty, wśród których zdecydowaną większość stanowią panele słoneczne.

W ofercie firmy znajdują się ponadto akumulatory żelowe. Asortyment oferowany przez markę Maxx tworzą praktyczne, wysokiej jakości artykuły, wykonany z wyjątkowo trwałych materiałów. Dzięki temu dobrze sprawdzają się w różnych warunkach i są odporne na czynniki zewnętrzne.