Akumulatory > Żelowe > Akumulator żelowy Maxx 120Ah 12V
Zobacz więcej: Żelowe

Akumulator żelowy Maxx 120Ah 12V

Numer produktu: 4S-3254 Gwarancja: 24 miesiące
1 042,00 1 000,00 zł
Obiżamy cenę: -4%
W ostatnich dniach 8 osób kupiło
Dostawa od: 130,00 zł Sprawdź
Czas wysyłki: 24 godziny
30 dni na odstąpienie od umowy
Bezpieczny zakup z Trusted Shops
-
+
Opis produktu

Akumulator żelowy 120Ah marki Maxx to w pełni bezobsługowy akumulator, którego elektrolit ma postać żelu. Zastąpienie cieczy żelem wpływa na brak korozji oraz większą wytrzymałość na ekstremalne temperatury, uderzenia oraz wibracje. Pozwala na osiągnięcie stanu pełnego naładowania nawet po jego głębokim rozładowaniu.

Akumulator żelowy jest przystosowany do powolnego cyklicznego rozładowywania i ładowania. W systemach z panelami słonecznymi konieczne jest stosowanie regulatorów ładowania prądu.

Akumulatory żelowe idealnie sprawują się w warukach zasilania kamperów, łodzi lub małych urządzeń. Nie są przeznaczone do zasilania wózków inwalickich, widłowych, paleciaków, silników itp.

Dane techniczne
Model FM-S-12-120Ah
Pojemność 120Ah
Technologia wykonania Żel
Napięcie nominalne 12V
Pełna szczelność Tak
Szerokość 33 cm
Głębokość 17,1 cm
Wysokość całkowita 22 cm
Waga 31 kg

Marka Maxx

Marka Maxx jest cenionym dostawcą nowoczesnych rozwiązań z obszaru fotowoltaiki, który prosperuje na polskim rynku już od wielu lat. Dostarcza klientom wysokiej jakości produkty, wśród których zdecydowaną większość stanowią panele słoneczne.

W ofercie firmy znajdują się ponadto akumulatory żelowe. Asortyment oferowany przez markę Maxx tworzą praktyczne, wysokiej jakości artykuły, wykonany z wyjątkowo trwałych materiałów. Dzięki temu dobrze sprawdzają się w różnych warunkach i są odporne na czynniki zewnętrzne.

Zobacz więcej: Żelowe