Fotowoltaika > Panele monokrystaliczne > Panel słoneczny Solarfam 180W monokrystaliczny
Zobacz więcej: Panele monokrystaliczne

Panel słoneczny Solarfam 180W monokrystaliczny

Numer produktu: 35923 Gwarancja: 24 miesiące
514,00 429,00 zł
Obiżamy cenę: -17%
W ostatnich dniach 25 osób kupiło
Dostawa od: 18,00 zł Sprawdź
Czas wysyłki: 24 godziny
30 dni na odstąpienie od umowy
Bezpieczny zakup z Trusted Shops
-
+
lub
Opis produktu

Panel słoneczny Solarfam 180W w technologii Shingled, wykonany z monokrystalicznych ogniw krzemowych, wyróżnia się wysoką wydajnością na stosunkowo niewielkiej powierzchni o wymiarach 123x70,5 cm. Ogniwa monokrystaliczne użyte w tym modelu pozwalają na uzyskanie maksymalnej mocy 180W, co jest znaczącym osiągnięciem w porównaniu do paneli polikrystalicznych, które wymagają większej powierzchni do osiągnięcia tej samej mocy.

Innowacyjność tego panelu polega również na zastosowaniu pasków krzemowych, które zapewniają efektywniejsze wykorzystanie przestrzeni, co jest kluczowe w miejscach o ograniczonej dostępności miejsca. Dzięki temu panel Solarfam 180W jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy potrzebują efektywnego źródła energii słonecznej, ale dysponują ograniczoną przestrzenią, taką jak na łodziach czy w pojazdach kempingowych.

Wysoka jakość wykonania oraz solidność materiałów użytych w produkcji tego panelu zapewniają jego długą żywotność oraz odporność na trudne warunki atmosferyczne. Panel Solarfam 180W jest zatem doskonałym wyborem dla tych, którzy szukają niezawodnego i wydajnego systemu fotowoltaicznego do użytku prywatnego lub komercyjnego.

Dane techniczne
Ogniwa Monokrystaliczne
Moc szczytowa 180 W
Tolerancja mocy +/- 3 %
Sprawność 22 %
Napięcie mocy Max [Vmp] 21,55 V
Prąd Max [Imp] 8,36 A
Napięcie jałowe [Voc] 25,62 V
Prąd zwarcia [Isc] 8,86 A
Temperatura pracy od -40°C do +85°C
Zabezpiecenie Dioda bocznikująca
Rama Anodyzowane aluminium
Szkło Szkło hartowane 3,2mm
Wysokość 123 cm
Szerokość 70,5 cm
Rama 3 cm
Waga 8 kg

Technologia Shingled

Technologia paneli słonecznych typu shingled stanowi znaczący krok naprzód w dziedzinie fotowoltaiki. Zwiększona efektywność, estetyka i trwałość tych paneli mogą odegrać kluczową rolę w przyszłym rozwoju rynku energii odnawialnej.

Proces produkcji paneli typu shingled jest bardziej skomplikowany niż w przypadku tradycyjnych paneli fotowoltaicznych. Ogniwa są najpierw dzielone na węższe paski, a następnie układane i łączone za pomocą specjalnych przewodów elektrycznych.

Marka SolarFam

Marka SolarFam zapewnia klientom szeroki wybór praktycznych rozwiązań z obszaru fotowoltaiki. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości paneli słonecznych.

Panele dostarczane przez firmę SolarFam wykonane są z niewielkich pasków monokrystalicznych, dzięki czemu są o wiele mniejsze niż panele innych marek. Dlatego oferowane przez nią baterie słoneczne dobrze sprawdzają się w miejscach takich jak łodzie czy przyczepy kempingowe. Portfolio marki obejmuje również solarne pompy wodne oraz falowniki słoneczne.

Zobacz więcej: Panele monokrystaliczne