Fotowoltaika > Panele monokrystaliczne > Panel słoneczny Solarfam 170W monokrystaliczny
Zobacz więcej: Panele monokrystaliczne

Panel słoneczny Solarfam 170W monokrystaliczny

Numer produktu: 35957 Gwarancja: 24 miesiące
531,00 389,00 zł
Obiżamy cenę: -27%
W ostatnich dniach 9 osób kupiło
Dostawa od: 18,00 zł Sprawdź
Czas wysyłki: 24 godziny
30 dni na odstąpienie od umowy
Bezpieczny zakup z Trusted Shops
-
+
lub
Opis produktu

Panel słoneczny Solarfam o mocy 170W w technologii Shingled to zaawansowane urządzenie fotowoltaiczne, które wykorzystuje monokrystaliczne ogniwa krzemowe. Jego główną zaletą jest osiąganie wyższej wydajności energetycznej na mniejszej powierzchni, co jest istotne w przypadku ograniczonej przestrzeni montażowej. Panel o wymiarach 123x67 cm to kompaktowe rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się zarówno w warunkach ograniczonej przestrzeni.

Wyróżniającą cechą panelu Solarfam 170W jest wykorzystanie pasków krzemowych w konstrukcji, co pozwala na lepsze wykorzystanie dostępnej powierzchni panelu. To rozwiązanie umożliwia osiąganie wysokiej mocy nawet w mniejszych systemach fotowoltaicznych. Dzięki temu panel Solarfam 170W stanowi doskonały wybór dla miejsc o ograniczonym dostępie do przestrzeni, takich jak małe dachy, łodzie czy pojazdy kempingowe.

Kluczową zaletą panelu jest jego trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, które gwarantują długie lata efektywnego użytkowania. Panel Solarfam 170W to idealne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują niezawodnego źródła energii odnawialnej, zapewniającego wysoką wydajność w różnych warunkach użytkowania.

Dane techniczne
Ogniwa Monokrystaliczne
Moc szczytowa 170 W
Tolerancja mocy +/- 3 %
Sprawność 21,4 %
Napięcie mocy Max [Vmp] 20,41 V
Prąd Max [Imp] 8,32 A
Napięcie jałowe [Voc] 24,26 V
Prąd zwarcia [Isc] 8,75 A
Temperatura pracy od -40°C do +85°C
Zabezpiecenie Dioda bocznikująca
Rama Anodyzowane aluminium
Szkło Szkło hartowane 3,2mm
Wysokość 123 cm
Szerokość 67 cm
Rama 3 cm
Waga 8 kg

Technologia Shingled

Technologia paneli słonecznych typu shingled stanowi znaczący krok naprzód w dziedzinie fotowoltaiki. Zwiększona efektywność, estetyka i trwałość tych paneli mogą odegrać kluczową rolę w przyszłym rozwoju rynku energii odnawialnej.

Proces produkcji paneli typu shingled jest bardziej skomplikowany niż w przypadku tradycyjnych paneli fotowoltaicznych. Ogniwa są najpierw dzielone na węższe paski, a następnie układane i łączone za pomocą specjalnych przewodów elektrycznych.

Marka SolarFam

Marka SolarFam zapewnia klientom szeroki wybór praktycznych rozwiązań z obszaru fotowoltaiki. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości paneli słonecznych.

Panele dostarczane przez firmę SolarFam wykonane są z niewielkich pasków monokrystalicznych, dzięki czemu są o wiele mniejsze niż panele innych marek. Dlatego oferowane przez nią baterie słoneczne dobrze sprawdzają się w miejscach takich jak łodzie czy przyczepy kempingowe. Portfolio marki obejmuje również solarne pompy wodne oraz falowniki słoneczne.

Zobacz więcej: Panele monokrystaliczne