Fotowoltaika > Panele monokrystaliczne > Panel słoneczny Solarfam 200W monokrystaliczny
Zobacz więcej: Panele monokrystaliczne

Panel słoneczny Solarfam 200W monokrystaliczny

Numer produktu: 36101 Gwarancja: 24 miesiące
579,00 509,00 zł
Obiżamy cenę: -12%
W ostatnich dniach 34 osób kupiło
Dostawa od: 18,00 zł Sprawdź
Czas wysyłki: 24 godziny
30 dni na odstąpienie od umowy
Bezpieczny zakup z Trusted Shops
-
+
lub
Opis produktu

Panel słoneczny Solarfam o mocy 200W w technologii Shingled to zaawansowane urządzenie fotowoltaiczne, które wykorzystuje technologię monokrystalicznych ogniw krzemowych. Jego konstrukcja opiera się na połączeniu pasków krzemowych, co przekłada się na lepsze wykorzystanie dostępnej przestrzeni i umożliwia uzyskanie wysokiej mocy nawet w mniejszych panelach. Dzięki temu, panel o wymiarach 110x89 cm jest idealnym rozwiązaniem dla miejsc o ograniczonej powierzchni montażowej, takich jak małe dachy, łodzie czy przyczepy kempingowe.

Panel słoneczny Solarfam 200W jest zaprojektowany tak, aby zapewniać wyższą wydajność energetyczną w porównaniu do paneli z ogniwami polikrystalicznymi. Ta wyższa wydajność wynika z bardziej jednorodnej struktury krzemu w ogniwach monokrystalicznych, co przekłada się na lepsze właściwości fotoelektryczne. Dodatkowo, zastosowanie szkła hartowanego o wysokiej przeźroczystości gwarantuje panelowi odporność na warunki atmosferyczne oraz długą żywotność.

Panel Solarfam 200W to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy szukają wydajnego źródła energii odnawialnej, które można łatwo zintegrować z różnymi instalacjami fotowoltaicznymi. Jest to wybór szczególnie atrakcyjny z punktu widzenia ekonomicznego, umożliwiający redukcję kosztów energii elektrycznej i korzystanie z czystej energii słonecznej.

Dane techniczne
Ogniwa Monokrystaliczne
Moc szczytowa 200 W
Tolerancja mocy +/- 3%
Sprawność 22%
Napięcie mocy [Vmp] 18,15 V
Prąd Max [Imp] 11,02 A
Napięcie jałowe [Voc] 21,57 V
Prąd zwarcia [Isc] 11,69 A
Temperatura pracy od -40°C do +85°C
Zabezpiecenie Dioda bocznikująca
Rama Anodyzowane aluminium
Szkło Szkło hartowane 3,2mm
Wysokość 110 cm
Szerokość 89 cm
Rama 3 cm
Waga 11,2 kg

Technologia Shingled

Technologia paneli słonecznych typu shingled stanowi znaczący krok naprzód w dziedzinie fotowoltaiki. Zwiększona efektywność, estetyka i trwałość tych paneli mogą odegrać kluczową rolę w przyszłym rozwoju rynku energii odnawialnej.

Proces produkcji paneli typu shingled jest bardziej skomplikowany niż w przypadku tradycyjnych paneli fotowoltaicznych. Ogniwa są najpierw dzielone na węższe paski, a następnie układane i łączone za pomocą specjalnych przewodów elektrycznych.

Marka SolarFam

Marka SolarFam zapewnia klientom szeroki wybór praktycznych rozwiązań z obszaru fotowoltaiki. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości paneli słonecznych.

Panele dostarczane przez firmę SolarFam wykonane są z niewielkich pasków monokrystalicznych, dzięki czemu są o wiele mniejsze niż panele innych marek. Dlatego oferowane przez nią baterie słoneczne dobrze sprawdzają się w miejscach takich jak łodzie czy przyczepy kempingowe. Portfolio marki obejmuje również solarne pompy wodne oraz falowniki słoneczne.

Zobacz więcej: Panele monokrystaliczne