Akumulatory > AGM > Akumulator AGM Qoltec 12V 17Ah
Zobacz więcej: AGM

Akumulator AGM Qoltec 12V 17Ah

Numer produktu: QL-53046 Gwarancja: 24 miesiące
174,00 zł
W ostatnich dniach 57 osób kupiło
Dostawa od: 15,00 zł Sprawdź
Czas wysyłki: 48 godziny
30 dni na odstąpienie od umowy
Bezpieczny zakup z Trusted Shops
-
+
lub
Opis produktu

Akumulator AGM Qoltec 12V 17Ah jest niezawodnym źródłem zasilania, zaprojektowanym do zapewnienia długotrwałej i stabilnej pracy urządzeń elektrycznych w różnych zastosowaniach. To wydajne rozwiązanie energetyczne doskonale sprawdza się zarówno w zastosowaniach domowych, jak i profesjonalnych, oferując wysoką wydajność oraz trwałość.

Dzięki zastosowaniu technologii AGM, akumulator charakteryzuje się znakomitą odpornością na wstrząsy oraz warunki atmosferyczne, co czyni go idealnym wyborem dla systemów awaryjnych, pojazdów rekreacyjnych oraz wszelkich aplikacji wymagających niezawodnego źródła prądu.

Akumulator Qoltec 12V 17Ah jest zdolny do dostarczania wysokiego prądu rozruchowego, co jest kluczowe przy uruchamianiu silników i innych wymagających urządzeń. Jest to produkt o wysokiej jakości, który oferuje bezpieczeństwo i niezawodność użytkowania przez wiele lat, dzięki solidnej konstrukcji i użyciu najlepszych dostępnych materiałów.

Dane techniczne
Pojemność 17 Ah
Napięcie 12 V
Złącza M5
Prąd rozruchowy 255 A
Ładowanie cykliczne 14,4 V - 15,0 V
Ładowanie buforowe 13,5 V - 13,8 V
Żywotność do 10 lat
Wymiary 7,5 x 17,8 x 16,3 cm
Waga 4.98 kg

Marka Qoltec

Qoltec to polska marka, specjalizująca się w dostarczaniu wysokiej jakości produktów z zakresu energii elektrycznej. W ofercie marki znajdują się akumulatory AGM i LiFePO4, przetwornice napięcia oraz inwertery. Marka stawia na niezawodność i innowacyjność, dzięki czemu zdobyła zaufanie klientów.

Produkty Qoltec cechują się solidnością wykonania, dzięki czemu znajdują zastosowanie w różnych dziedzinach, zapewniając stabilne i wydajne źródła zasilania.

Zobacz więcej: AGM