Turbiny wiatrowe > Turbina wiatrowa 90W DC 12V
Zobacz więcej: Turbiny wiatrowe

Turbina wiatrowa 90W DC 12V

Numer produktu: 36282 Gwarancja: 24 miesiące
612,00 569,00 zł
Obiżamy cenę: -7%
W ostatnich dniach 11 osób kupiło
Dostawa od: 16,00 zł Sprawdź
Czas wysyłki: 24 godziny
30 dni na odstąpienie od umowy
Bezpieczny zakup z Trusted Shops
-
+
lub
Opis produktu

Mała turbina wiatrowa o mocy 90W i napięciu 12V z wbudowanym regulatorem ładowania i bardzo niską prędkością rozruchu to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą korzystać z energii wiatrowej, ale mają ograniczone potrzeby energetyczne. Ta niewielka turbina wiatrowa jest łatwa w montażu i może być zainstalowana na dachu domu, altance lub na słupie, bez konieczności posiadania dużego obszaru do montażu.

Mała turbina wiatrowa jest wykonana z trwałych materiałów, takich jak aluminium i tworzywa sztucznego, co zapewnia wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne. Mała turbina wiatrowa jest bardzo dobrym rozwiązaniem do uzupełnienia instalacji fotowoltaicznej, która będzie potrafić generować prąd przy złej pogodzie oraz w nocy.

W skład zestawu nie wchodzi maszt.

Dane techniczne
Moc znamionowa 90W
Napięcie znamionowe 12V DCV
Prędkość startowa 1.5 m/s
Prędkość znamionowa wiatru 10 m/s
Prędkość graniczna wiatru 25 m/s
Średnica wirnika 82 cm
Ilość łopat 6
Średnica masztu 41,5 mm (otwór wewnętrzny)
Tworzywo łopat nylon
Obudowa generatora stop aluminium
Temperatura pracy -40°C - 80°C
Waga netto 10,5 kg

Marka SolarFam

Marka SolarFam zapewnia klientom szeroki wybór praktycznych rozwiązań z obszaru fotowoltaiki. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości paneli słonecznych.

Panele dostarczane przez firmę SolarFam wykonane są z niewielkich pasków monokrystalicznych, dzięki czemu są o wiele mniejsze niż panele innych marek. Dlatego oferowane przez nią baterie słoneczne dobrze sprawdzają się w miejscach takich jak łodzie czy przyczepy kempingowe. Portfolio marki obejmuje również solarne pompy wodne oraz falowniki słoneczne.

Zobacz więcej: Turbiny wiatrowe