Fotowoltaika > Panele monokrystaliczne > Panel słoneczny Solarfam 50W monokrystliczny
Zobacz więcej: Panele monokrystaliczne

Panel słoneczny Solarfam 50W monokrystliczny

Numer produktu: 36332 Gwarancja: 24 miesiące
192,00 zł
W ostatnich dniach 43 osób kupiło
Dostawa od: 16,00 zł Sprawdź
Czas wysyłki: 24 godziny
30 dni na odstąpienie od umowy
Bezpieczny zakup z Trusted Shops
-
+
Zestawy
Opis produktu

Panel słoneczny marki SolarFam o mocy 50W zbudowano z wysokiej klasy ogniw monokrystalicznych. Dzięki nim bateria osiąga o wiele wyższą wydajność niż panele wykonane z ogniw polikrystalicznych. Wynika to z faktu, że ogniwa monokrystaliczne, aby osiągnąć dokładnie tę samą moc, co ogniwa polikrystaliczne, wykorzystują mniejszą powierzchnię.

W panelu słonecznym SolarFam 50W zastosowano również paski krzemowe, których połączenie pozwala oszczędzić miejsce na baterii. Dzięki temu zyskuje ona przewagę nad panelami, w których wykorzystano całe płaty krzemowe. Panel jest bowiem w stanie osiągnąć większą moc na mniejszej powierzchni. Ma to duże znaczenie szczególnie wtedy, gdy panel fotowoltaiczny będzie montowany w lokalizacji z ograniczoną ilością miejsca.

Dane techniczne
Ogniwa Monokrystaliczne
Moc szczytowa 50 W
Tolerancja mocy +/- 3 %
Sprawność 21 %
Napięcie mocy Max Vmp 18,15 V
Prąd Max Imp 2,76 A
Napięcie jałowe Voc 21,56 V
Prąd zwarcia Isc 2,92 A
Temperatura pracy od -40°C do +85°C
Rama Anodyzowane aluminium
Szkło Szkło hartowane 3,2mm
Wysokość 56,5 cm
Szerokość 45,3 cm
Rama 2,5 cm
Waga 3 kg

Marka SolarFam

Marka SolarFam zapewnia klientom szeroki wybór praktycznych rozwiązań z obszaru fotowoltaiki. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości paneli słonecznych.

Panele dostarczane przez firmę SolarFam wykonane są z niewielkich pasków monokrystalicznych, dzięki czemu są o wiele mniejsze niż panele innych marek. Dlatego oferowane przez nią baterie słoneczne dobrze sprawdzają się w miejscach takich jak łodzie czy przyczepy kempingowe. Portfolio marki obejmuje również solarne pompy wodne oraz falowniki słoneczne.

Zobacz więcej: Panele monokrystaliczne