Fotowoltaika > Panele monokrystaliczne > Panel słoneczny Solarfam 50W monokrystaliczny
Zobacz więcej: Panele monokrystaliczne

Panel słoneczny Solarfam 50W monokrystaliczny

Numer produktu: 36332 Gwarancja: 24 miesiące
157,00 zł
W ostatnich dniach 11 osób kupiło
Dostawa od: 16,00 zł Sprawdź
Czas wysyłki: 24 godziny
30 dni na odstąpienie od umowy
Bezpieczny zakup z Trusted Shops
-
+
lub
Opis produktu

Panel słoneczny Solarfam o mocy 50W w technologii Shingled to zaawansowane urządzenie fotowoltaiczne, które charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami 56,5x45,3 cm. Jest to produkt opracowany z wykorzystaniem innowacyjnych pasków krzemowych, które pozwalają na efektywne wykorzystanie powierzchni panelu. Ta technologia sprawia, że panel o mocy 50W osiąga wysoką efektywność energetyczną, nawet na ograniczonej przestrzeni, co czyni go idealnym rozwiązaniem na małe powierzchnie, takie jak dachy przyczep kempingowych czy łodzie.

Podstawą działania panelu Solarfam 50W są monokrystaliczne ogniwa krzemowe, które gwarantują znacznie wyższą wydajność w porównaniu do tradycyjnych ogniw polikrystalicznych. Ogniwa te, dzięki swojej jednorodnej strukturze, są w stanie generować większą ilość energii z mniejszej powierzchni, co przekłada się na lepsze wykorzystanie przestrzeni oraz większą efektywność energetyczną panelu.

Panel Solarfam 50W jest solidnie wykonany i zaprojektowany z myślą o długotrwałym użytkowaniu w różnych warunkach atmosferycznych. Jego konstrukcja jest odporna na wpływ czynników zewnętrznych, co sprawia, że jest niezawodnym i trwałym źródłem energii odnawialnej.

Dane techniczne
Ogniwa Monokrystaliczne
Moc szczytowa 50 W
Tolerancja mocy +/- 3 %
Sprawność 22 %
Napięcie mocy Max Vmp 18,15 V
Prąd Max Imp 2,76 A
Napięcie jałowe Voc 21,57 V
Prąd zwarcia Isc 2,92 A
Temperatura pracy od -40°C do +85°C
Rama Anodyzowane aluminium
Szkło Szkło hartowane 3,2mm
Wysokość 56,5 cm
Szerokość 45,3 cm
Rama 3 cm
Waga 3 kg

Technologia Shingled

Technologia paneli słonecznych typu shingled stanowi znaczący krok naprzód w dziedzinie fotowoltaiki. Zwiększona efektywność, estetyka i trwałość tych paneli mogą odegrać kluczową rolę w przyszłym rozwoju rynku energii odnawialnej.

Proces produkcji paneli typu shingled jest bardziej skomplikowany niż w przypadku tradycyjnych paneli fotowoltaicznych. Ogniwa są najpierw dzielone na węższe paski, a następnie układane i łączone za pomocą specjalnych przewodów elektrycznych.

Marka SolarFam

Marka SolarFam zapewnia klientom szeroki wybór praktycznych rozwiązań z obszaru fotowoltaiki. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości paneli słonecznych.

Panele dostarczane przez firmę SolarFam wykonane są z niewielkich pasków monokrystalicznych, dzięki czemu są o wiele mniejsze niż panele innych marek. Dlatego oferowane przez nią baterie słoneczne dobrze sprawdzają się w miejscach takich jak łodzie czy przyczepy kempingowe. Portfolio marki obejmuje również solarne pompy wodne oraz falowniki słoneczne.

Zobacz więcej: Panele monokrystaliczne