Akumulatory > AGM > Akumulator AGM Victron Energy 8Ah 12V
Zobacz więcej: AGM

Akumulator AGM Victron Energy 8Ah 12V

Numer produktu: ST-2497 Gwarancja: 24 miesiące
162,00 zł
W ostatnich dniach 58 osób kupiło
Dostawa od: 11,99 zł Sprawdź
Czas wysyłki: 48 godziny
30 dni na odstąpienie od umowy
Bezpieczny zakup z Trusted Shops
-
+
lub
Opis produktu

Akumulator AGM Victron Energy 12V 8Ah został specjalnie zaprojektowany do pracy w systemach wymagających intensywnego użytkowania i regularnych głębokich rozładowań, jak na przykład instalacje fotowoltaiczne. Ten model akumulatora Deep Cycle charakteryzuje się wysoką wydajnością oraz długotrwałą żywotnością, nawet przy ciągłym, intensywnym rozładowywaniu i ładowaniu.

Produkt korzysta z technologii AGM (Absorbent Glass Mat), co zapewnia zarówno bezpieczeństwo użytkowania — poprzez minimalizację ryzyka przecieku elektrolitu — jak i wygodę, gdyż nie wymaga konserwacji. Akumulator jest całkowicie bezobsługowy, a jego zamknięta konstrukcja gwarantuje stabilność parametrów technicznych w różnorodnych warunkach pracy.

Zastosowanie akumulatora AGM Victron Energy w systemach solarnych gwarantuje nie tylko efektywność energetyczną, ale również niezawodność, co czyni go idealnym wyborem dla użytkowników poszukujących trwałego i efektywnego źródła zasilania. Jego kompaktowe rozmiary oraz wysoka odporność na wstrząsy i zmiany temperatury umożliwiają instalację w różnych lokalizacjach, zapewniając szeroki zakres zastosowań.

Dane techniczne
Napięcie robocze [V] 12 V
Pojemność [Ah] 8 Ah
Napięcie ładowania praca cykliczna [V] 14,2 - 14,6 V
Napięcie ładowania praca standby [V] 13,5 – 13,8 V
Napięcie przechowywania [V] 13,2 – 13,5 V
Wymiary SxWxG [mm] 151 x 65 x 101 mm
Waga [kg] 2,5 kg
Zobacz więcej: AGM