Przetwornice > Przetwornica napięcia Monolith Sinus 12V/230V 1000W
Zobacz więcej: Przetwornice

Przetwornica napięcia Monolith Sinus 12V/230V 1000W

Numer produktu: QL-51934 Gwarancja: 24 miesiące
629,00 zł
W ostatnich dniach 82 osób kupiło
Dostawa od: 15,00 zł Sprawdź
Czas wysyłki: 48 godziny
30 dni na odstąpienie od umowy
Bezpieczny zakup z Trusted Shops
-
+
lub
Opis produktu

Przetwornica marki Qoltec to czysty sinus, wytwarza prąd taki sam jak w gniazdku 230V, zapewniając bezpieczeństwo dla wszystkich podłączonych urządzeń . Świetnie sprawdzi się zarówno podczas przerw w dostawach prądu , jak i podczas podróży, gdy nie mamy dostępu do gniazdka.

Wybierając odpowiednią przetwornicę warto zwrócić uwagę na wartość mocy i napięcie akumulatora, które musi być zgodne z podanym na przetwornicy by zapewnić naszym sprzętom odpowiednie warunki do pracy. Istotna jest również ilość podłączonych urządzeń np. podłączając laptop i drukarkę, moc obu urządzeń należy zsumować. Pamiętajmy, że pobierana moc jaką potrzebuje podłączone urządzenie nie powinna przekraczać wartości 85% mocy znamionowej przetwornicy.

Dane techniczne
Częstotliwość wyjściowa 50 Hz
Informacje dodatkowe Nie zakrywaj otworów wentylacyjnych urządzenia Pamiętaj o prawidłowym podłączeniu przewodów i polaryzacji napięcia zasilającego ! Funkcja miękkiego startu
Przebieg napięcia na wyjściu Czysta fala sinusoidalna
Prąd jałowy ≤0.6 A
Wymiary (G/D x Sz x W) 135 x 290 x 75 mm
Sprawność 89 %
Porty USB 5V/2A (QC 3.0 - 18W)
Chłodzenie Wentylator
Zabezpieczenia UVP/OVP/OCP/OTP/SCP
Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją Bezpiecznik
Waga netto [kg] 1.879
Moc znamionowa 1000 W
Zastosowanie Sprzęt kuchenny -lodówka, kuchenka mikrofalowa, blender, ekspres do kawy, zamrażarka, Sprzęt biurowy-laptop, komputer, drukarka ,Inne-elektronarzędzia, odkurzacz, suszarka, wentylator, TV, konsola do gier, radio, sprzęt muzyczny, panele solarne, ładowa
Waga brutto [kg] 2.254
Moc całkowita (chwilowa) 2000 W (5 sekund)
Materiał Aluminium
Napięcie wejściowe 12 V
Temperatura pracy -10˚C ~ +50˚C
Napięcie wyjściowe 230 V
Temperatura przechowywania -30˚C ~ +70˚C

Marka Qoltec

Qoltec to polska marka, specjalizująca się w dostarczaniu wysokiej jakości produktów z zakresu energii elektrycznej. W ofercie marki znajdują się akumulatory AGM i LiFePO4, przetwornice napięcia oraz inwertery. Marka stawia na niezawodność i innowacyjność, dzięki czemu zdobyła zaufanie klientów.

Produkty Qoltec cechują się solidnością wykonania, dzięki czemu znajdują zastosowanie w różnych dziedzinach, zapewniając stabilne i wydajne źródła zasilania.

Zobacz więcej: Przetwornice