Przetwornice > Przetwornica napięcia Monolith Sinus 12V/230V LCD 2500W
Zobacz więcej: Przetwornice

Przetwornica napięcia Monolith Sinus 12V/230V LCD 2500W

Numer produktu: QL-51944 Gwarancja: 24 miesiące
1 769,00 zł
W ostatnich dniach 34 osób kupiło
Dostawa od: 15,00 zł Sprawdź
Czas wysyłki: 48 godziny
30 dni na odstąpienie od umowy
Bezpieczny zakup z Trusted Shops
-
+
Opis produktu

Przetwornica napięcia Monolith Sinus 12V/230V LCD 2500W to zaawansowane urządzenie przekształcające napięcie 12V DC na 230V AC, generując czystą sinusoidę. Dzięki temu zapewnia bezpieczne i stabilne zasilanie, idealne dla wrażliwych urządzeń elektrycznych. To wszechstronne rozwiązanie sprawdzi się zarówno podczas przerw w dostawach prądu, jak i w podróży, gdy dostęp do gniazdka sieciowego jest ograniczony.

Urządzenie łączy trzy funkcje: przetwornicy napięcia, ładowarki akumulatorów oraz zasilacza UPS. Po podłączeniu akumulatora, przetwornica zasila podłączone urządzenia, a po podłączeniu do sieci elektrycznej automatycznie przechodzi w tryb ładowania akumulatora. W przypadku zaniku zasilania sieciowego, urządzenie przechodzi w tryb zasilania awaryjnego, wykorzystując energię zgromadzoną w akumulatorze.

Wybierając przetwornicę, należy zwrócić uwagę na zgodność napięcia akumulatora z wymaganiami urządzenia oraz sumaryczną moc podłączonych urządzeń, która nie powinna przekraczać 85% mocy znamionowej przetwornicy. Przetwornica została wyposażona w wyświetlacz LCD, informujący o bieżącym poziomie naładowania baterii, mocy podłączonych urządzeń oraz napięciu AC i DC. Dzięki temu monitorowanie parametrów pracy urządzenia jest proste, bezpieczne i niezawodne.

Produkt idealnie nadaje się do użytku w kamperach, przyczepach kempingowych, jachtach i łodziach. Przetwornica Monolith Sinus umożliwia zasilanie urządzeń elektrycznych w dowolnym miejscu, oferując port USB oraz gniazda sieciowe do podłączania różnych urządzeń. Bez problemu naładujesz telefon, laptopa czy inne sprzęty, jednocześnie ładując akumulator. To inteligentne rozwiązanie zapewnia wygodę i komfort podczas długich wypraw poza domem.

Dane techniczne
Prąd wejściowy 15 A
Temperatura przechowywania -30˚C ~ +70˚C
Zastosowanie Sprzęt kuchenny- lodówka, kuchenka mikrofalowa, blender, ekspres do kawy, czajnik, zamrażarka, piekarnik Sprzęt biurowy- laptop, komputer, drukarka Inne- elektronarzędzia, odkurzacz, suszarka, wentylator, TV, konsola do gier, radio, sprzęt muzyczny
Prąd wyjściowy 15 A
Informacje dodatkowe Nie zakrywaj otworów wentylacyjnych urządzenia Pamiętaj o prawidłowym podłączeniu przewodów i polaryzacji napięcia zasilającego ! Funkcja miękkiego startu
Moc znamionowa 2500 W
Ładowanie buforowe 13.8 VDC
Moc całkowita (chwilowa) 5000 W (5 sekund)
Zakres napięcia wejściowego 190 ῀260 VAC
Wymiary (G/D x Sz x W) 210 x 515 x 90 mm
Napięcie wejściowe 12 V
Prąd jałowy 1.3A
Napięcie wyjściowe 230 V ± 5%
Sprawność 90%
Częstotliwość wyjściowa 50 Hz ± 0.5 HZ
Porty USB 5V/1A
Przebieg napięcia na wyjściu Czysta fala sinusoidalna
Zabezpieczenia LVP/OVP/OCP/OTP/SCP
Waga netto [kg] 6.800
Zniekształcenia fali THD

Marka Qoltec

Qoltec to polska marka, specjalizująca się w dostarczaniu wysokiej jakości produktów z zakresu energii elektrycznej. W ofercie marki znajdują się akumulatory AGM i LiFePO4, przetwornice napięcia oraz inwertery. Marka stawia na niezawodność i innowacyjność, dzięki czemu zdobyła zaufanie klientów.

Produkty Qoltec cechują się solidnością wykonania, dzięki czemu znajdują zastosowanie w różnych dziedzinach, zapewniając stabilne i wydajne źródła zasilania.

Zobacz więcej: Przetwornice