Fotowoltaika > Panele elastyczne > Panel słoneczny elastyczny Solarfam 60W
Zobacz więcej: Panele elastyczne

Panel słoneczny elastyczny Solarfam 60W

Numer produktu: 35953 Gwarancja: 24 miesiące
376,00 239,00 zł
Obiżamy cenę: -36%
W ostatnich dniach 43 osób kupiło
Dostawa od: 16,00 zł Sprawdź
Czas wysyłki: 24 godziny
30 dni na odstąpienie od umowy
Bezpieczny zakup z Trusted Shops
-
+
lub
Opis produktu

Elastyczny panel słoneczny Solarfam o mocy 60W, z technologią monokrystaliczną i pokryciem ETFE, charakteryzuje się zaawansowanymi właściwościami, które czynią go doskonałym wyborem dla mobilnych aplikacji solarnych. Dzięki swojej konstrukcji, panel jest nie tylko wytrzymały i odporny na warunki atmosferyczne, ale także niezwykle elastyczny i lekki, co umożliwia jego instalację w miejscach o ograniczonej przestrzeni lub na nieregularnych powierzchniach.

Panel, z eleganckim czarnym podłożem i grubością zaledwie 2mm, zapewnia wyjątkową estetykę oraz łatwość montażu. Wykorzystanie pasków krzemowych zamiast tradycyjnych płatów krzemowych znacząco poprawia jego wydajność, umożliwiając uzyskanie maksymalnej mocy nawet na mniejszej powierzchni. Dodatkowa powłoka z tworzywa sztucznego zwiększa odporność panelu na uderzenia i grad, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla kamperów, przyczep kempingowych, łodzi oraz domków letniskowych, gdzie trwałość i niezawodność są kluczowe.

Dane techniczne
Ogniwa Monokrystaliczny
Moc szczytowa 60W
Tolerancja mocy +3%
Sprawność 16,7 %
Napięcie mocy Max Vmp 20,42 V
Prąd Max Imp 2,94 A
Napięcie jałowe Voc 24,27 V
Prąd zwarcia Isc 3,12 A
Maksymalne napięcie systemu 100 V
Zakres temperatur -20°C do +65°C
Puszka przyłączeniowa IP67
Przewody 65 cm zakończone końcówkami MC4
Wysokość 94,5 cm
Szerokość 35 cm
Grubość 2 mm
Waga 2,5 kg

Marka SolarFam

Marka SolarFam zapewnia klientom szeroki wybór praktycznych rozwiązań z obszaru fotowoltaiki. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości paneli słonecznych.

Panele dostarczane przez firmę SolarFam wykonane są z niewielkich pasków monokrystalicznych, dzięki czemu są o wiele mniejsze niż panele innych marek. Dlatego oferowane przez nią baterie słoneczne dobrze sprawdzają się w miejscach takich jak łodzie czy przyczepy kempingowe. Portfolio marki obejmuje również solarne pompy wodne oraz falowniki słoneczne.

Zobacz więcej: Panele elastyczne