Przetwornice > Przetwornica napięcia Monolith Sinus 12V/230V 2000W
Zobacz więcej: Przetwornice

Przetwornica napięcia Monolith Sinus 12V/230V 2000W

Numer produktu: QL-51935 Gwarancja: 24 miesiące
1 019,00 zł
W ostatnich dniach 1 osób kupiło
Dostawa od: 15,00 zł Sprawdź
Czas wysyłki: 48 godziny
30 dni na odstąpienie od umowy
Bezpieczny zakup z Trusted Shops
-
+
Opis produktu

Przetwornica marki Qoltec to czysty sinus, wytwarza prąd taki sam jak w gniazdku 230V, zapewniając bezpieczeństwo dla wszystkich podłączonych urządzeń . Świetnie sprawdzi się zarówno podczas przerw w dostawach prądu , jak i podczas podróży, gdy nie mamy dostępu do gniazdka.

Wybierając odpowiednią przetwornicę warto zwrócić uwagę na wartość mocy i napięcie akumulatora, które musi być zgodne z podanym na przetwornicy by zapewnić naszym sprzętom odpowiednie warunki do pracy. Istotna jest również ilość podłączonych urządzeń np. podłączając laptop i drukarkę, moc obu urządzeń należy zsumować. Pamiętajmy, że pobierana moc jaką potrzebuje podłączone urządzenie nie powinna przekraczać wartości 85% mocy znamionowej przetwornicy.

Produkt idealnie sprawdzi się jako źródło energii w kamperach czy przyczepach podczas wyjazdów rodzinnych. Planujesz dłuższe wakacje na polu namiotowym lub nad jeziorem i szukasz sposobu by podłączyć laptopa lub podładować telefon na jachcie ? Warto się dobrze przygotować. Dzięki przetwornicy marki Qoltec będziesz mógł zasilić swoje urządzenia w każdym miejscu i cieszyć się wygodą i komfortem. Przetwornica napięcia będzie idealnym źródłem energii dla posiadaczy jachtów i łodzi. To inteligentne urządzenie pozwoli Ci na zasilanie sprzętu podczas długich wypraw poza domem, posiada port USB oraz gniazda sieciowe, do których można podpiąć urządzenia elektryczne. Bez żadnych przeszkód możesz naładować telefon, laptopa lub podłączyć inne urządzenie, którego moc nie przekracza mocy przetwornicy.

Dane techniczne
Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją Bezpiecznik
Materiał Aluminium
Temperatura pracy -10˚C ~ +50˚C
Chłodzenie Wentylator
Temperatura przechowywania -30˚C ~ +70˚C
Moc znamionowa 2000W
Moc całkowita (chwilowa) 4000W (5 sekund)
Napięcie wejściowe 12V
Prąd jałowy ≤0.9A
Napięcie wyjściowe 230V
Wymiary 21,0 x 33,0 x 9,0 cm
Sprawność 90%
Częstotliwość wyjściowa 50Hz
Przebieg napięcia na wyjściu Czysta fala sinusoidalna
Porty USB 5V/2A (QC 3.0 - 18W)
Zabezpieczenia UVP/OVP/OCP/OTP/SCP
Waga 4.100 kg

Marka Qoltec

Qoltec

Zobacz więcej: Przetwornice