Fotowoltaika > Bezpieczniki > Wyłącznik nadprądowy Qoltec AC 1P C 40A
Zobacz więcej: Bezpieczniki

Wyłącznik nadprądowy Qoltec AC 1P C 40A

Numer produktu: QL-52592 Gwarancja: 24 miesiące
12,20 zł
W ostatnich dniach 26 osób kupiło
Dostawa od: 15,00 zł Sprawdź
Czas wysyłki: 48 godziny
30 dni na odstąpienie od umowy
Bezpieczny zakup z Trusted Shops
-
+
lub
Opis produktu

Qoltec Wyłącznik nadprądowy C40 to niezawodne urządzenie o imponujących parametrach technicznych. Oferuje on prąd znamionowy wynoszący 40A, co czyni go idealnym rozwiązaniem do zabezpieczania urządzeń elektrycznych przed przeciążeniami prądowymi.

Dzięki jednemu biegunowi i niewielkim wymiarom (7,5 x 1,7 x 8,6 mm), łatwo można go zamontować na szynie TH35, co sprawia, że jest praktyczny i uniwersalny. Bezpiecznik AC zapewnia niezawodną ochronę przed skokami napięcia, co sprawia, że jest niezbędnym elementem instalacji elektrycznych. Qoltec Wyłącznik nadprądowy C40 to wybór profesjonalistów, którzy cenią sobie niezawodność i wysoką jakość w ochronie urządzeń elektrycznych.

Dane techniczne
Stopień ochrony IP20
Wymiary 7,5 x 1,7 x 8,6 mm
Materiał PA66 + miedź
Klasa II
Żywotność elektryczna 4000 cykli
Żywotność mechaniczna 10000 cykli
Prąd znamionowy 40 A
Liczba biegunów 1P
Charakterystyka wyzwalania C
Waga netto 0.088 kg
Montaż Szyna TH35

Marka Qoltec

Qoltec to polska marka, specjalizująca się w dostarczaniu wysokiej jakości produktów z zakresu energii elektrycznej. W ofercie marki znajdują się akumulatory AGM i LiFePO4, przetwornice napięcia oraz inwertery. Marka stawia na niezawodność i innowacyjność, dzięki czemu zdobyła zaufanie klientów.

Produkty Qoltec cechują się solidnością wykonania, dzięki czemu znajdują zastosowanie w różnych dziedzinach, zapewniając stabilne i wydajne źródła zasilania.

Zobacz więcej: Bezpieczniki