Oświetlenie LED > Lampy warsztatowe > Lampa warsztatowa z magnesem 8W
Zobacz więcej: Lampy warsztatowe

Lampa warsztatowa z magnesem 8W

Numer produktu: 33231 Gwarancja: 24 miesiące
28,60 18,60 zł
Obiżamy cenę: -35%
W ostatnich dniach 63 osób kupiło
Dostawa od: 11,99 zł Sprawdź
Czas wysyłki: 24 godziny
30 dni na odstąpienie od umowy
Bezpieczny zakup z Trusted Shops
-
+
lub
Opis produktu

Lampa warsztatowa z magnesem 8W to niezbędne narzędzie dla każdego majsterkowicza czy mechanika. Dzięki swojej mocy 8W zapewnia jasne i skoncentrowane oświetlenie w miejscach o utrudnionym dostępie. Magnes umożliwia łatwe przymocowanie lampy do metalowych powierzchni, co sprawia, że praca z nią staje się jeszcze bardziej wygodna i efektywna.

Dodatkowo, lampa warsztatowa posiada kompaktową konstrukcję, dzięki czemu można ją łatwo przenosić i przechowywać. Jest również energooszczędna, co pozwala korzystać z niej przez długi czas bez konieczności częstej wymiany baterii. Solidna obudowa zapewnia trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne, co sprawia, że lampa będzie służyć przez wiele lat. Dzięki regulowanemu kątowi oświetlenia można dostosować je do konkretnych potrzeb i zapewnić optymalne warunki do pracy.

Lampa warsztatowa z magnesem 8W to nie tylko praktyczne narzędzie, ale także niezbędny element wyposażenia każdego warsztatu czy garażu, który znacznie ułatwi wykonywanie codziennych zadań związanych z naprawami czy majsterkowaniem.

Dane techniczne
Moc 8W COB
Ilość diod 50 LED
Zasilanie akumulatorowe
Temperatura robocza -45° -50°C
Klasa izolacji IP44
Kąt wiązki 120°
Materiał ABS + metal
Czas pracy 4h
Wymiary 38 x 4 x 3,5 cm
Zobacz więcej: Lampy warsztatowe