Przetwornice > Przetwornica napięcia Maxx Sinus 12V 1500W
Zobacz więcej: Przetwornice

Przetwornica napięcia Maxx Sinus 12V 1500W

Numer produktu: 4S-4264 Gwarancja: 24 miesiące
919,00 zł
W ostatnich dniach 1 osób kupiło
Dostawa od: 11,99 zł Sprawdź
Czas wysyłki: 48 godziny
30 dni na odstąpienie od umowy
Bezpieczny zakup z Trusted Shops
-
+
lub
Opis produktu

Przetwornica napięcia MAXX 3000W Sinus 12VDC to zaawansowane urządzenie umożliwiające konwersję napięcia z prądu stałego na prąd zmienny. Dzięki swojej mocy 3000W oraz czystemu sinusowi, produkt ten doskonale sprawdza się w domowych warunkach, zapewniając stabilne i niezakłócone zasilanie dla różnego rodzaju urządzeń elektrycznych. Przetwornica jest wyposażona w przełącznik zabezpieczający, który automatycznie wyłącza urządzenie w przypadku przzekroczenia określonych parametrów, zapobiegając w ten sposób uszkodzeniom. Ponadto, dzięki możliwości pracy w trybie oszczędnym, urządzenie jest bardziej energooszczędne, co przekłada się na niższe rachunki za prąd. Kompaktowa konstrukcja oraz wygodne uchwyty sprawiają, że przetwornica jest łatwa w transporcie i przechowywaniu. Dodatkowo, łatwy w obsłudze panel kontrolny pozwala monitorować parametry pracy urządzenia, co zwiększa komfort użytkowania. Przetwornica napięcia MAXX 3000W Sinus 12VDC to niezawodne i wszechstronne urządzenie, które zapewnia stabilne zasilanie w każdych warunkach, sprawiając że korzystanie z urządzeń elektrycznych staje się jeszcze bardziej komfortowe i bezpieczne.

Dane techniczne
MODEL MAXX 3000W
Moc ciągła 1500 W
Moc chwilowa 3000 W
Napięcie wejściowe DC 10.8 V - 16 V
Napięcie wyjściowe AC 220 V - 230 V
Przebieg napięcia wyjściowego Sinusoida (tzw. "czysty sinus")
Częstotliwość napięcia wyjściowego 50/60±0.1Hz
Prąd pracy jałowej. <0,6A
Mocowanie Φ4mm
Wymiary 46,5 × 21,5 × 14 cm
Waga 3,64 kg
Temperatura pracy -20 ℃~+50℃
Klasa ochrony IP20

Marka Maxx

Marka Maxx jest cenionym dostawcą nowoczesnych rozwiązań z obszaru fotowoltaiki, który prosperuje na polskim rynku już od wielu lat. Dostarcza klientom wysokiej jakości produkty, wśród których zdecydowaną większość stanowią panele słoneczne.

W ofercie firmy znajdują się ponadto akumulatory żelowe. Asortyment oferowany przez markę Maxx tworzą praktyczne, wysokiej jakości artykuły, wykonany z wyjątkowo trwałych materiałów. Dzięki temu dobrze sprawdzają się w różnych warunkach i są odporne na czynniki zewnętrzne.

Zobacz więcej: Przetwornice