Fotowoltaika > Panele monokrystaliczne > Panel słoneczny Maxx 10W monokrystaliczny

Panel słoneczny Maxx 10W monokrystaliczny

Numer produktu: 4S-2625 Gwarancja: 24 miesiące
85,79 76,88 zł
Obiżamy cenę: -10%
W ostatnich dniach 48 osób kupiło
Dostawa od: 10,99 zł Sprawdź
Czas wysyłki: 48 godziny
30 dni na odstąpienie od umowy
-
+
Zestawy
Opis produktu

Panel słoneczny 10W Maxx to model, w którym zastosowano wysokiej jakości ogniwa monokrystaliczne, zapewniające wyższą wydajność niż tradycyjnie stosowane ogniwa polikrystaliczne. Tego typu baterie słoneczne bardzo dobrze sprawdzają się w krajach, w których długość dnia oraz poziom nasłonecznienia nie są stałe.

Długa żywotność oraz wysoka jakość wykonania to najważniejsze wyróżniki baterii słonecznej Maxx. Przy jej konstrukcji wykorzystano również szkło hartowane o wysokiej przeźroczystości, dzięki czemu panel jest odporny na warunki atmosferyczne. Można go stosować jako źródło zasilania w dowolnych warunkach.

Dane techniczne
Model 10W Maxx
Ogniwa Monokrystaliczne
Moc szczytowa 10W
Tolerancja mocy +/-3%
Sprawność 16%
Napięcie mocy Max [Vmp] 18V
Prąd Max [Imp] 0,54A
Napięcie jałowe [Voc] 22,64V
Prąd zwarcia [Isc] 0,58A
Rama Anodyzowane aluminium
Szkło Szkło hartowane 3,2mm
Wymiary 43 x 19 x 2,5 cm
Waga 1.2 kg

Marka Maxx

Marka Maxx jest cenionym dostawcą nowoczesnych rozwiązań z obszaru fotowoltaiki, który prosperuje na polskim rynku już od wielu lat. Dostarcza klientom wysokiej jakości produkty, wśród których zdecydowaną większość stanowią panele słoneczne.

W ofercie firmy znajdują się ponadto akumulatory żelowe. Asortyment oferowany przez markę Maxx tworzą praktyczne, wysokiej jakości artykuły, wykonany z wyjątkowo trwałych materiałów. Dzięki temu dobrze sprawdzają się w różnych warunkach i są odporne na czynniki zewnętrzne.