Zestawy słoneczne na łodzie

Dostępne obecnie rozwiązania z zakresu fotowoltaiki mają coraz szerszy zakres zastosowań. Zestawy solarne z powodzeniem można wykorzystywać również na łodziach i jachtach, zyskując pewne źródło zasilania. Panele pozyskują bowiem energię ze słońca.

Fotowoltaika na łódź

Panele słoneczne na łodzie to zestawy przeznaczone do samodzielnego montażu na łodziach lub jachtach. Zapewniają one zasilanie wszystkim znajdującym się na nich urządzeniom, takim jak telewizor, ładowarki czy lodówka. Zestaw solarny na łódź generuje prąd bezpośrednio ze słońca, dzięki czemu akumulatory są przez cały czas ładowane.

Zastosowanie zestawów solarnych na łodziach

Baterie słoneczne na łodzie to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących nowoczesnych, wysokiej jakości rozwiązań z zakresu pozyskiwania energii w poza miejscem zamieszkania. Fotowoltaika na łódź zapewnia niezależność i komfort podczas podróży.

Udając się w rejs łodzią, na której zainstalowane są panele fotowoltaiczne, nie trzeba się martwić o poziom naładowania akumulatorów. Dzięki temu osoby pływające na otwartych wodach nie są ograniczone czasowo. Za sprawą rozwoju fotowoltaiki pozyskiwanie energii podczas pływania łodzią, nie stanowi już żadnego problemu. Można ją bowiem pozyskiwać wprost ze słońca.

Dostępne modele

Oferujemy wysokiej jakości zestawy solarne na łodzie. W sprzedaży dostępne są modele o różnym zakresie mocy, a także wysoce wydajny zestaw solarny na jacht elastyczny. Oferujemy panele wykonane z ogniw monokrystalicznych, w tym panele marki Maxx, Prestige, Solarfam. Większość dostępnych systemów jest wyposażona w wysokiej jakości regulatory, a każdy cechuje się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne.