Zestawy słoneczne na kampery

Oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu fotowoltaiki do zastosowania na dachach kamperów przyczep kempingowych oraz łodzi. W ofercie znajdują się gotowe zestawy solarne do samodzielnego montażu na przyczepach kampingowych ale nie tylko, zestawy można wykorzystać również np na altankach albo na działkach rekreacyjnych.

Zestawy słoneczne na kampery

Panele fotowoltaiczne można instalować w wielu miejscach, również na kamperach oraz przyczepach kampingowych. Stały dostęp do prądu w podróży znacząco wpływa na jej komfort, dlatego panele słoneczne na kampera cieszą się coraz większą popularnością.

Fotowoltaika na kampera. Na czym polega?

Zestawy solarne na kampery to gotowe systemy do samodzielnego montażu. Panele podłącza się do instalacji w pojeździe, co pozwala czerpać energię bezpośrednio z promieniowania słonecznego.

Panele słoneczne na kampera zapewniają niezależność energetyczną podczas podróżowania. Dzięki nim można zatrzymywać się w dowolnym miejscu, nie martwiąc się, czy nieopodal znajduje się dostęp do sieci. Instalacje słoneczne na kampery to idealne rozwiązanie dla osób, które uwielbiają spontaniczne podróże, bez dokładnego planowania ich trasy. Dzięki nim nie trzeba się bowiem martwić o dostęp do sieci energetycznej.

Zastosowanie

Rozwiązanie, jakim jest fotowoltaika na kampera, z powodzeniem można też instalować na przyczepach kampingowych, altankach lub działkach. Zapewnia stały dostęp do energii, pozyskiwanej wprost ze słońca. Jest to szczególnie ważne w podróży, podczas której nie zawsze można naładować tradycyjne akumulatory.

Dzięki systemom solarnym na kampery można przemierzać świat bez żadnych ograniczeń. Zestawy należące do tej kategorii można instalować również na łodziach, jachtach, czy altankach działkowych. Coraz częściej wybieranym rozwiązaniem jest również zestaw solarny na przyczepę kempingową.

Dostępne modele zestawów na kampery

W ofercie sklepu znajdują się wysokiej jakości zestawy solarne o różnym zakresie mocy, w tym zestaw solarny na kampera elastyczny. Większość systemów wyposażona jest w profesjonalne regulatory.

Dostępne zestawy zapewniają możliwość swobodnego korzystania przez kilka godzin dziennie z urządzeń takich jak ładowarki, telewizor czy lodówka. Oferowane systemy wykonane są z wysokiej klasy ogniw mono lub polikrystalicznych.